1 2 >

Vegan Bakkal olarak sağlıklı, organik ve tam da vegan beslenmeye uygun olan gıda ürünlerine kategorilerimizde yer veriyoruz! Vegan bir yaşam tarzında ne kadar fazla gıda alternatifi bulunduğunu sitemizde görebilirsiniz. Hayvanlara zulmederek, çevreye ve dünyamıza zarar vererek imal edilen ürünlere ihtiyacınız yok! Onlardan aldığınız besin değerlerini vegan ürünler ile de karşılamanız mümkün!

Vegan bir site açarak vegan yaşayan insanların çok daha sağlıklı ve çeşitli ürünlere erişebilmelerini hedefledik. Bitkisel, tamamen organik ve doğal ürünler sayesinde enerjinizin yükseldiğini hissedebileceğiniz gibi hiçbir canlıya zarar gelmemesinden ötürü vicdanınız da rahat olacak!

Vegan beslenme seçeneklerimiz arasında bakliyat-tahıl-un-tarhana ürünlerimiz de yer almaktadır! Gıda kategorilerimizin hemen hepsinde hem çok çeşitli hem de kapsamlı ve besin değeri yüksek vegan yiyecekler bulunur!

Et Yerine Yüksek Protein Değerli Bakliyatlar!

Hayvanlara zulmedilerek imal edilen ve tüketilen her türlü ürüne karşıyız! Başka canlılara duyarlı ve hassas olmak insanlar tarafından yapılan en doğru davranışlardan biri! Vegan beslenme ve yaşam da kesinlikle bunlar arasında yer alıyor. Vegan ürünler tüketenler özellikle et yerine birçok bakliyat çeşidini tercih edebilirler.

Protein değeri yüksek, katkısız ve doğal olarak sitemizdeki bakliyat ve tahılları satın alabilirsiniz. Organik Maş fasulyesi bunlardan biridir. Oldukça lezzetli bir gıda olup, birçok yemeğin yanına güzel uyum sağlar.

Bakliyat kategorimizde bulunan organik mısır çeşitleri de müşterilerimizin en sevdikleri arasındadır! Mısır oldukça lezzetli bir üründür; özellikle salatalarda hem tat verir hem de besin değerini yükseltir! %100 doğal olması ile sağlıklı beslenen insanların tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Soya fasulyesi çeşitlerinde de protein zenginliği vardır. Soya ürünleri vegan ve organik bitkisel beslenmeyi tercih edenlere özel olarak sitemizde satıştadır!

Beyaz pirinçteki şeker oranı fazladır ve beslenme uzmanları tarafından sağlıklı bir ürün olarak gösterilmez. Onun yerine Vegan Bakkal olarak daha sağlıklı bir pirinç çeşidi sunuyoruz: Kabuklu Pirinç!

Vegan bakliyat kategorimizde bunlardan başka çeşitlerimiz de mevcuttur; bakliyat çeşitlerimiz organik, doğal ve GDO’suzdur.!

Veganlar En Sağlıklı Tahıllarla Besleniyorlar!

Tahıllar sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri alabileceksiniz! Sizler için sitemizde çok çeşitli tahıl ürünleri yer almaktadır! Veganların tercihlerine uygun olarak seçilen bu ürünler uygun fiyatlarla sipariş edilebilir!

Glutensiz beslenmeyi tercih edenler tahıllar kategorimizde kendilerine uygun birçok seçenek bulabilirler! Tahıl gıdalarımızın birçoğu glüten içermez ve çölyak hastaları için uygundur! Vegan tahıl ürünleri için içerik açıklamaları ve bazı alerjik uyarılar ürün sayfalarında yer almaktadır.

Organik kinoa çeşitleri, chia çeşitleri, glütensiz akdarı, keten tohumu vb. vegan gıdalar bu kategoride satıştadır!

Çeşit Çeşit Organik, Vegan ve Bitkisel Unlar!

Sağlıklı yaşamak isteyen ve kendilerine özen gösterenler beyaz undan uzak durmaya çalışırlar! Vegan Bakkal olarak sağlıklı ve vegan beslenen müşterilerimiz için çeşit çeşit organik unlar sunuyoruz!

Un çeşitlerimiz arasında badem unu, chia unu, tam yulaf unu, karabuğday unu, Hindistan cevizi unu vb. bulunmaktadır! Bunlar birbirleri ile karıştırılarak kullanılabilecekleri gibi birçok yemekte; pasta, kek ve kurabiye yapımında tercih edilebilirler!

Un çeşitlerimiz genellikle glütensizdir! Bakliyat ve yemişlerden elde edilen bu unlar sağlıklı ve fit yaşama uygun yiyeceklerin yapımında giderek daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmışlardır!

Geleneksel Tarhana Lezzeti Vegan Ürün Raflarımızda Daha Sağlıklı!

Tarhana çeşitlerimiz siz vegan müşterilerimiz için çok özel olarak hazırlandı! Vegan Bakkal olarak üretime sunduğumuz vegan tarhana çeşitlerimiz vardır! Kesinlikle içlerinde herhangi bir katkı veya koruyucu madde yoktur!

Tarhana çeşitlerimiz için alerji ve içerik uyarıları ürün sayfalarımızda yer almaktadır. Vegan Bakkal kategorilerimizde satışa sunduğumuz vegan tarhanalar glutenli ve glütensiz olarak iki çeşittir.

Online siparişlerinizi kısa sürede oluşturarak bu özel, sağlıklı, lezzetli ve vegan ürünleri hemen satın alabilirsiniz!