1

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden makarna, erişte ve mantı, her damağa uyan lezzetlerdir. Bu ürünlerin içinde kullanılan yumurta, süt ve katkı maddeleri, vegan yaşam içinde barınamazlar.

Vegan yaşam tercihinde bulunanlar, daha sağlıklı ve besleyici ürünleri tercih ederler. İyi de ederler. Karabuğdayın, mercimeğin, nohut ve bezelyenin eşsiz tatlarını, vegan ürünleri içinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çocuklara Özel Makarna

Her çocuk makarnayla yapılan yemeklere bayılır. Çocukların severek yediği yemeklerin başında makarna gelir. Ama bu makarna başka makarna. Organik sebzeli makarna, çocuklara özel alfabe şekilli hazırlanmıştır.

%100 organik ve bal kabağı, havuç ve domates ile hazırlanan makarna, organik durum buğdayı irmiği ile üretilmiştir. 12 ay ve üstü vegan çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir.

Protein Fazlası Olanlara Özel Makarna

Süt ürünleri kullanılmayan düşük proteinli glütensiz spagetti makarna, özellikle PKU hastalarına ve protein fazlası olan kişilerin protein oranını düşürmelerinde tercih edebilecekleri bir üründür.

Mısır nişastası, glütensiz buğday nişantası, su, tuz, kıvam vericiler ile hazırlanan bu makarna çeşidi, herkesi kalbinden vuracak bir lezzete sahiptir. Vegan Bakkal ile, sağlığınızı koruyabileceğiniz tüm vegan ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Erişte Hiç Bu Kadar Leziz Olmamıştı

Erişte, Anadolu’nun bağrından kopup gelen buğdaylarla yapılan bir üründür. Glutensiz un karışımı, zeytinyağı, tuz, domates, biber, ıspanak, pancar ve havucun muhteşem birleşimiyle oluşturulan hem vegan hem glütensiz sebzeli erişte, damaklarınızda hoş bir tat bırakacak.

Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen bu lezzet, vegan yaşamın vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini almaktadır. Bitkisel yoğurtlarla daha da lezzetlendirebileceğiniz bu lezzet ile, sevdiklerinize harika sofralar hazırlayabilirsiniz.

Noodle Tadını Bir de Bu Şekilde Deneyin

Noodle, birçok evde bulunabilecek bir üründür. Çin eriştesi olarak da bilinen bu ürün içinde katkı maddesi ve koruyucu bulunmaz. Çin eriştesi, tofu, kültür mantarı, kabak tatlı kırmızı biber, soğan, beyaz lahana, kanola yağı, maya özütü, tuzun birleşiminde oluşan bu muhteşem tat, kısa süre içinde hazırlanır.

Yapışmaz tava içinde, kısık ateşte ya da karton ambalajı çıkarıldıktan sonra, çıkan paket içinde ufak delikler açılarak, mikrodalga fırında ısıtılarak hazırlanabilmektedir. İşten eve yorgun gelenler, yemek yapmaya zaman bulamayanlar için, pratik şekilde hazırlanan bu ürün, ile ağzınızda hoş bir lezzet kalacaktır.

Slim Konjac Rice, noodle tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği lezzetlerdendir. Çin ve Japonya’da yetişen Konjac, diyet lifi, glikoz bulundurur. Diyet yapanların sıklıkla tercih ettiği bu ürün, kilo verilmesinde baş yardımcıdır. Konjak unundan yapılan üründe, sadece 100 gramında 35 kalori bulunur.

Pirincin En Özel Hali

Pirinç hiç bu kadar özel ve farklı olmamıştı. Farklı pirinç yemekleri ile sofralarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

  • Slim Konjac Rice
  • Tofulu Sebzeli Kavrulmuş Pirinç

Slim Konjac Rice, 100 gramında sadece 35 kalori alabileceğiniz bir pirinç yemeğidir. Zengin lif içeriğinin yanında, karbonhidrat, yağ ve fazla kalorisi olmadığı için, diyet programlarının vazgeçilmez ürünlerindendir.

Konjak unu, saf su, nişasta, sodyum, keçiboynuzu gami, C ve E vitaminin birleşimiyle oluşan bu ürün, kolesterolü de kontrol altında tutarak, daha sağlıklı bir yaşam sürülmesine de yardımcı olmaktadır.

Vegan yaşama merhaba, kilolara elveda!

Kilo almaktan korkan ama pirinç yemeklerinden de vazgeçemeyenler için, yemeye hazır, sebzeli kavrulmuş pirinç en ideal vegan yemeklerinden biridir. Tofulu sebzeli kızarmış pilav, daha doyurucu ve sağlıklıdır.

Yapışmaz tavada, kısık ateşte rahatlıkla yapılabilirken, yemek yapmaya fırsatı olmayanlar için, mikrodalga fırında kısa sürede ısıtılarak yemeye hazırlanan bir üründür. İçinde katkı maddesi ve koruyucu içermeyen bu ürün ile daha sağlıklı ve zayıf günler sizleri beklemektedir.