Vegan Bakkal mağazamız sizin için organik, sağlıklı ve vegan kişisel bakım-temizlik ürünlerini sunuyor! Vegan içerik onaylı, kaliteli markaların ürünleri “Kişisel Bakım ve Temizlik” kategorimiz altındadır!

Vegan yaşayanlar olarak gittikçe büyüyen bir aile haline geldik! Vegan Bakkal sitemiz de daha fazla vegan insanın hayatını kolaylaştırmak, başka insanlara vegan yaşam için ilham vermek ve seçenekleri çoğaltmak için hizmet vermektedir!

Vegan yaşamak yalnızca vegan yiyecekleri tüketmek ile sınırlı değildir! Çok daha geniş bir bakış açımız var ve dünyaya, canlılara her alanda saygı duyuyoruz! Bu nedenle kullandığımız her türlü üründe hiçbir şekilde hayvansal hammadde bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca çevreye ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içeren maddeler de sitemizde satılmamaktadır.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerimizde hayvansal hammadde yoktur! Bu ürünler tamamen bitkisel özlüdür ve çoğu organik olarak imal edilmiştir. Kategorimizdeki çeşitliliğe şaşırabilir ve vegan yaşamı çok kısıtlı olarak görüyorsanız aslında birçok seçeneğiniz bulunduğunu fark edebilirsiniz.

Hayvansal İçerikten Uzak Ürünlerle Vegan Bakım!

Vegan ürünler hayvansal içerik bulundurmazlar. Hayvanlar üzerinde test edilmiş hammaddeler içermezler, herhangi bir şekilde hayvandan elde edilmiş maddeler imalatlarında kullanılmamıştır.

Vegan bakım ürünlerimiz ile ilgili kontroller tek tek yapılmıştır. Vegan Bakkal olarak siz müşterilerimizin vegan yaşam tarzlarına uygun olan ürünleri sitemizde satışa sunmaktayız. Tüm ürünlerin içerikleri vegan onayı almıştır.

Başka canlılara eziyet etmeden, insan sağlığına zararsız ve doğal ürünleri bu kategoride bulmanız mümkündür. Birçok farklı kategori başlığımız vardır; istediğinize kolayca ulaşacağınızı düşünüyoruz!

Vegan ürünlerle bakım yapmanın hem gönül rahatlığını yaşayın hem de etkili ve sağlıklı bir biçimde kendinize özen göstermenin keyfini çıkartın!

Her Çeşit Vegan Bakım Ürünleri Sizleri Bekliyor!

Vegan kişisel bakım ve temizlik için sitemizde birçok alternatif yer alır. Bunlar arasında ağız ve diş bakımı, deodorant ve parfüm, el kremi-vücut losyonu, sabun, cilt bakımı, bebek ve çocuk bakımı, duş jeli, dudak bakımı, organik pamuk, saç bakımı, ped-adet kabı- tampon ve temizlik bulunur!

Gördüğünüz gibi kişisel bakım ve temizlik kategorimizde vegan, sağlık ve çevre dostu ürünlerde çok sayıda alternatif var! Her bir başlık altında ise yine birçok seçeneğiniz bulunuyor!

Ürünlerin ortak özellikleri arasında hepsinin bitki özlü olmaları başı çekmektedir! Doğadan gelen, tamamen bitkisel, organik ve sağlıklı içeriklerden imal edilen ürünler vegan müşterilerimiz için satıştadır! Alerjik durumlar için uyarılar sayfalarımızda yer alabildiği gibi ürünler üzerinden de mutlaka takip edilmelidir.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerimiz zararlı kimyasallar içermemektedirler. Hepsi çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmiş ve piyasaya sunulmuşlardır! Doğaya, kendi sağlığına ve hayvanlara duyarlılık gösterenler için özel olarak satıştadırlar. Bir tıkla siz de hemen online sipariş verebilirsiniz!

Etik Koşullarla Üretilmiş, Veganlara Çok Özel Ürünler!

Eğer bir vegansanız kuşkusuz ki hayata karşı duyarlı ve bu konudaki etik değerleri önemseyen birisiniz! Sizin için sitemizde içeriklerini tek tek kontrol ettiğimiz; tamamen vegan yaşama uygun olan kişisel bakım ve temizlik ürünlerimizi sunuyoruz!

Ürün içeriklerimizin birçoğunda paraben, SLS vb. zararlı kimyasal maddeler bulunmamaktadır. GDO’lu içerikleri hiçbir şekilde kategori ürünlerimiz arasında yer almaz. Hayvansal içerikten uzak durduğumuz gibi onların üzerinde test edilmiş ürünleri de yaşamımıza ve sitemize dahil etmiyoruz.

Vegan müşterilerimiz her bir ürünümüzün özenle ve hassasiyetle seçildiğine emin olabilirler. Vegan kişisel bakım ve temizlik ürünleri hayvanlara, canlılara eziyet etmeden, bitkisel içeriklerden yapılmıştır. Dolayısıyla içiniz rahat bir biçimde vegan ürünlerimizi tercih edebilir ve güvenle online sipariş oluşturabilirsiniz!

₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >