₺35,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
1

Kahvaltı, günün en önemli öğünüdür. Güne zinde başlamak, daha sağlıklı vücut yapısına kavuşmak için, sağlıklı ürünler tüketmek gerekir. Vegan yaşamı tercih edenler, glüten ve laktoz içermeyen ürünler sayesinde hem daha zinde ve sağlıklı hem de daha fit olurlar.

Birçok insan sürekli diyet yaparak, spor yaparak zayıflamaya, daha fit olmaya çalışır. Laktozu hayatından çıkararak, hayvansal ürünlerden uzak duran veganlar, sağlıklı yaşamanın sırrını öğrenmişlerdir.

Tıka basa yenen yemekler yerine, daha sade ve gerektiği kadar tüketim yapan veganlar, vücut sağlıklarını koruyarak daha uzun yıllar yaşayabilirler.

Kahvaltıda Eğlenceli Seçenekler

Birçok kişi kahvaltıda değişik lezzetleri tatmaktan hoşlanabilir. Sucuk, peynir ya da farklı hayvansal gıdalar, kahvaltı masalarının değişmez üyeleri arasındadır. Vegan yaşam içinde bu tür hayvansal ürünler, süt ve süt ürünleri kullanılmaz. Ama sucuk, peynir, yoğurt, süt gibi şeylerin bitkisel olanları artık çok rahatlıkla bulunabilir ve tüketilebilir.

Vegan hazır kahvaltılık ürünleri tercih edenler, Kinoalı kahvaltılık ve gevreklerden tüketmektedir. Teff gevreğinin Kinoa tozu ve chia ile birleşiminden oluşan bu muhteşem kahvaltılık, daha doyurucu ve sağlıklıdır.

Vegan Gevrek Atıştırmalıklar

Zaman artık organik ürünlerin zamanı. Hiçbir üründe GDO’ya geçit vermeyenler, glütensiz organik yulaf gevreği, organik karabuğday gevreği ve organik kinoa gevreği ile daha lezzetli kahvaltılıkları deneyimliyorlar.

Glütensiz Yaşama Merhaba

Glütenli yiyecekleri yaşamlarından çıkaranlar, düşük yağ oranlı, düşük glisemik indeksi olan kakao ve bademli barları tercih ediyor. Karabuğday, amarant, kinoa, badem, kakao, fındık, kuş üzümü, hurma ve ceviz karışımı olan bu atıştırmalık lezzetler, günün her saatinde tüketebileceğiniz enfes lezzetleri deneyimlemenizi sağlıyor.

İşlenmiş şekeri hayatlarına sokmayanlar, karabuğday, kinoa, limon kabuğu tozu, ceviz, susam ve hurma karışımı kino bar ile düşük karbonhidrat alarak, vücut yapılarını daha zinde tutuyorlar.

Vegan Bakkal farkını yaşayacağınız siparişlerinizde katkısız şekersiz ürünlerden olan, kepekli kahverengi pirinç, keten tohumu, portakal kabuğu tozu, hurma, kinoa, matcha tozu, ıspanak tozu gibi ürünlerin birleşiminden oluşan matcha bar ile dinlence saatlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Hem Atıştırmalık hem Kahvaltılık

Nu Snacks Raw Granola, Besin değerini kaybetmemesi için özel olarak belirli sıcaklıkta kurutularak, organik karabuğday, badem, ceviz, hurma, su, kabak çekirdeği, tarçın ve zencefil karışımı bu muhteşem tat hem atıştırmalık hem de kahvaltılık olarak tüketebileceğiniz bir üründür.

Yaban mersinli ve kakaolu hazırlanan bir başka kahvaltılık ve atıştırmalık olarak Hindistan cevizi yağı, kakao, kurutulmuş kiraz, tarçın, muskat, hurma, yeşil elma, organik karabuğdayın birleşiminden oluşturulmuş Mom’s Granola’nın Yaban Mersinli Granolasını da kahvaltılarınızda afiyetle tüketebilirsiniz.

Veganlar ağızlarının tadını biliyor. Kahvaltılık ve atıştırmalık olarak her an elinizin altında olabilecek kokobar, kepekli kahverengi pirinç, kakao, chia, Hindistan cevizi, fındık ve hurmadan üretilmektedir. Atıştırmalık ve kahvaltılıkların içinde, glüten kullanılmaz.

Bitkisel süt ve yoğurt ile karıştırarak tüketebileceğiniz yulaf ezmesi ile, kahvaltılarını daha eğlenceli hale getiren veganlar, ilave şeker katkısı olmadan da birçok ürünü tüketmektedirler.

Keten Tohumu ile Daha Sağlıklı Vücutlar

Keten tohumunun yararlarını herkes bilmektedir. Veganlar, keten tohumunu hayatlarına sokarak alfa-linolenik asit, omega3 ve lignanlar sayesinde çok daha sağlıklı bir bedene kavuşurlar.

  • Kansere karşı etkilidir.
  • Yüksek lif oranına sahiptir.
  • Kolesterolü düşürür.
  • Sindirimi kolaylaştırır.
  • Diyabeti kontrol eder.

Vegan yaşam içinde zaten sağlıklı lezzetlere yer vererek hayatın tadını çıkaran veganlar, organik kahverengi keten tohumu sayesinde çok daha sağlıklı bir sindirim sistemine kavuşurlar.

Hayatı doya doya yaşamak, hayvansal ürün tüketmek ya da tıka basa yemek yiyerek mideyi şişirmek değildir. Vegan yaşam, doğru şekilde uygulandığında en doğru ve sağlıklı vegan yemeklerini de karşınıza çıkarmaktadır. Vegan Bakkal, ihtiyacınız olan her ürün için her zaman yanınızda.

Doğa dostu, insan dostu, hayvan dostu vegan yaşama merhaba!