Menu
Sepetim

Sos - Salça

Sos - Salça
Marka: Hyggefisk
13 VİTAMİN9 MİNERALOMEGACO-Q1015 KALORİVücutta bulunan Koenzim Q10 üretimi, yaş artışı ile birlikte azalma eğilimi gösterir. Serbest radikallerin oksitleyerek vücuttaki yaşlandırıcı etkilerini hyggefisk gold ile azaltabilirsiniz. 13 vitamin, 9 mineral ve omega içeriğinin yanı sıra zengi..
55,00 TL Vergiler Hariç:50,93 TL
Marka: Hyggefisk
13 VİTAMİN9 MİNERALOMEGA17 KALORİHareketli ajandanıza uyum sağlarken günlük temel vitamin, mineral ve omega ihtiyaçlarınızı hyggefisk red ile karşılayabilir ve gün boyu zinde kalmaya devam edebilirsiniz. 30g hyggefisk red sadece 17 kaloridir ve zenginleştirilmiş içeriğinde buluna..
45,00 TL Vergiler Hariç:41,67 TL
Fermente Acı Sos No.1 200ml | Chili Piri
Yeni
Marka: Chili Piri
İçindekiler;Chili biberi, sirke(kükürt dioksit), içme suyu, kapya biber, havuç, keten tohumu, sarımsak, kaya tuzu, baharat. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğr..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Fermente Füme Acı Sos No.2 200ml | Chili Piri
Yeni
Marka: Chili Piri
İçindekiler;Chili biberi, sirke(kükürt dioksit), içme suyu, kapya biber, havuç, keten tohumu, sarımsak, kaya tuzu, baharat. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğr..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Marka: Kikkoman
İçindekiler;Soya Fasülyesi, Su, Tuz, Sirke. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğab..
37,50 TL Vergiler Hariç:34,72 TL
İçindekiler;Sızma Zeytinyağı, Yer Fıstığı, Yaban Mersini, Acı Kırmızı Biber, Susam.Alerjen;Susam ve Yer Fıstığı içerir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilir..
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Marka: Bio Yaşam
İçindekiler;Organik Domates İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sitede yer alan b..
12,90 TL Vergiler Hariç:11,94 TL
Marka: Bio Yaşam
İçindekiler;Organik Domates Salçası İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sitede ye..
20,90 TL Vergiler Hariç:19,35 TL
Marka: Ots
İçindekiler;%100 Organik elma sirkesi.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Marka: Calve
İçindekiler;Organik domates salçası, organik elma konsantresi, organik glikoz, organik üzüm sirkesi, organik buğday unu, organik baharatlar, su, tuz.Alerjen;Gluten içerir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli gün..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Marka: Bio Yaşam
İçindekiler;Organik Tatlı Biber Salçası İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sited..
20,90 TL Vergiler Hariç:19,35 TL
İçindekiler;Sızma Zeytinyağı, Acı Biber, Sarımsak, Tuz.Alerjen;Eser miktarda Susam ve Yer Fıstığı içerebilir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün..
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Vegan Mayonez 250g | Calve
-17 %
Marka: Calve
Yağı azaltılmış Vegan MayonezGlutensizLaktozsuzİçindekiler;Su, Kanola Yağı, Modifiye Nişasta, Şeker, Tuz, Sirke, Limon Suyu Konsantresi, Kıvam Artırıcı(ksantan gam), Koruyucu(sorbik asit), Asitlik Düzenleyici(laktik asit), Aroma Vericiler, Renklendirici(beta karoten), Antioksidan(kalsiyum disodyum E..
12,00 TL 10,00 TL Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Shaku/Yuzu
Yaki Nori(Yosun Yaprağı) genellikle Suşi sarım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Japonya da çorba çeşitleri ve erişte yemeklerinde bir çeşit çeşni olarak da kullanılmaktadır. Yosun yaprağı tek başına yenilmek istendiği zaman kullanılmadan önce biraz kızartılarak soya sosu ve baharatlarla..
75,00 TL Vergiler Hariç:69,44 TL
3 Bitkisel Havyar Alana 1 Ekşi Krema Hediye | Hyggefisk
Yeni -19 % Tükendi
Marka: Hyggefisk
Paket İçeriği:1 Bitkisel Havyar 30g - Altın1 Bitkisel Havyar 30g - Siyah1 Bitkisel Havyar 30g - Kırmızı1 Ekşi Krema 160g 13 VİTAMİN9 MİNERALOMEGACO-Q1015 KALORİVücutta bulunan Koenzim Q10 üretimi, yaş artışı ile birlikte azalma eğilimi gösterir. Serbest radikallerin oksitleyerek vüc..
185,00 TL 150,00 TL Vergiler Hariç:138,89 TL
Bitkisel Havyar 30g - Siyah | Hyggefisk Bitkisel Havyar 30g - Siyah | Hyggefisk
Tükendi
Marka: Hyggefisk
13 VİTAMİN9 MİNERALOMEGAL-KARNİTİN13 KALORİHyggefisk black, içeriğindeki 13 vitamin, 9 mineral, omega ve L-karnitin ile günlük besin ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretir. Zengin içeriği ile yemeklerinize eşlik eder ve 30g hyggefisk black sadece 13 kaloridir. Özel formül..
50,00 TL Vergiler Hariç:46,30 TL
Ekşi Krema - Sour Cream 160g | Hyggefisk
Yeni Tükendi
Marka: Hyggefisk
İçindekiler:Soğuk sıkım bitkisel yağlar ( ayçiçek yağı, keten tohumu yağı), modifiye nişasta, deniz tuzu, şeker, doğal limon suyu, aroma. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambal..
35,00 TL Vergiler Hariç:32,41 TL
Kapya Biber Püresi 320g | İka Bağları
Tükendi
İçindekiler;Kapya biber, kaya tuzu. Alerjen;Eser miktarda ceviz içerebilir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan..
12,00 TL Vergiler Hariç:11,11 TL
Wakame (Kurutulmuş Deniz Yosunu) 500g | Yuzu
Tükendi
Marka: Shaku/Yuzu
Çorba, erişte ve diğer yemeklerde çeşni olarak kullanılmaktadır. Bir kase içerisinde kısa bir süre ılık suda bekletildikten sonra yemeklerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Kurutulmuş yosun tek başına yenilmek istendiği zaman kullanılmadan önce biraz kızartılarak soya sosu ve baharatlarla birlikte ..
140,00 TL Vergiler Hariç:129,63 TL
Wakame (Kurutulmuş Deniz Yosunu) 50g | Yuzu
Tükendi
Marka: Shaku/Yuzu
Çorba, erişte ve diğer yemeklerde çeşni olarak kullanılmaktadır. Bir kase içerisinde kısa bir süre ılık suda bekletildikten sonra yemeklerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Kurutulmuş yosun tek başına yenilmek istendiği zaman kullanılmadan önce biraz kızartılarak soya sosu ve baharatlarla birlikte ..
18,00 TL Vergiler Hariç:16,67 TL
Zipolite Acı Ekşi Sarımsaklı Zeytinyağlı Sos 185g | Güzel Anılar Dükkanı
Tükendi
İçindekiler;Sızma Zeytinyağı, Yer Fıstığı, Hibisküs Çiçeği, Acı Kırmızı Biber, Kişniş Tohumu, Organik Elma Sirkesi, Sarımsak, Tuz.Alerjen;Eser miktar Susam içerebilir. Hibisküs ve Yer Fıstığı içerir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri..
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Salça - Sos

Vegan bir yaşam tarzı benimseyerek hayvanlara, canlılara ve dünyaya saygı duyuyoruz! Veganlar olarak en büyük isteklerimizden biri şüphesiz ki bizimle aynı düşüncede olan duyarlı insanların sayısının çok daha fazlalaşması! Vegan beslenmenin ve yaşamanın giderek yaygınlaşması için elimizden gelen her şeyi yapmak için çabalıyoruz.

Vegan beslenmeyle ilgili belki de en büyük ön yargılardan biri yiyecek bir şey bulamamakla alakalı olsa gerek! Birçok insan alışagelmiş beslenme ve yaşam tarzlarından ötürü başka alternatifleri olduğunu aklına bile getirmiyor olabilir. Vegan Bakkal mağazamızda bu önyargıların kırılması oldukça kolay; ne kadar fazla alternatif olduğunu gördüğünüzde hem veganlar hem de vegan olmayı düşünenler büyük bir sürprizle karşılaşacaklar!

Sağlıklı beslenme, vegan yiyecekler için sizi mağazamızdaki birçok kategoriye göz atmaya davet ediyoruz! İşte çok sağlıklı, tamamen organik sebze ve besin maddelerinden oluşan salça-sos kategorimizdeki ürün çeşitlerimiz sizleri bekliyor!

 

%100 Organik Salçalar ile Kendinize Özen Gösterin!

Vegan salça ürünlerinin çeşitliliği raflarımızda göz alıyor! Sağlıklı ve vegan beslenme adına tüm ürünlerimiz sizler için özel hazırlandı! Sağlıklı yaşamı destekleyen, hayvanların canına zulmetmeden, onlara eziyet etmeden hazırlanan her türlü ürünü sizin için sağlıyoruz!

Sitemizde belirli maddelere alerjisi olanlar da birçok ürün seçeneğini Vegan Bakkal kategorilerinde bulabilirler. Salçalar %100 organik domates, biber vb. içermektedir. Glutensiz seçenekleri de ayrıca bulmanız mümkündür! Salçalarımızın birçoğu glüten içermemektedir!

Başka canlılara ve kendi yaşamınıza duyduğunuz saygı sizi çok daha sağlıklı, katkı maddesiz, doğal ürünlere yönlendirmelidir! Salça çeşitlerimiz size hem lezzet hem sağlık sunar!

 

Vegan Salça Çeşitlerimiz ile Lezzetli Sofralar Sizleri Bekliyor!

Vegan salçalar birçok çeşidi ile Vegan Bakkal raflarında yerini bulmuştur! Sitemizde yalnızca çok sağlıklı ve vegan ürünler satılmaktadır. Vegan beslenmenin belirttiğimiz gibi yiyecek bir şey bulamamakla hiçbir ilgisi yok; tam aksine çok daha sağlıklı, enerjik ve keyifli hissetmeniz için uygun fiyatlı birçok alternatif mevcut!

%100 organik biber salçaları, %100 organik domates salçaları, organik ketçaplar, vegan mayonezler, tatlı biber salçaları salça-sos kategorimizde yer almaktadır. Vegan mayonez çeşidimizde hayvansal süt kullanılmamıştır.

Tüm salçalarımızda %100 organik ürünler kullanılmıştır! Bu salçalarla yemekleriniz hem çok daha lezzetli hem de içinde dolu dolu sağlık var!

 

Özel, Lezzetli ve Bol Çeşitli Sağlık Sunan Soslar!

Vegan ürünler bizler için çok önemli ve sizin için bol çeşit sunmaya büyük değer veriyoruz! Soslar da sitemizdeki ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır! Soslarla birçok güzel ve lezzetli yiyecekleri hazırlamanın keyfini çıkartabilirsiniz! Üstelik bu kadar sağlıklı bir beslenme ile kendinize büyük bir iyilik yapıyorsunuz!

En sağlıklı ve doğal beslenmeye yönelenlerin sitesi olarak Vegan Bakkal, sizler için birçok sos çeşidi sunuyor. Sosların hepsi tamamen organiktir! Tatlı, çıtır zeytinyağlı acı soslardan, organik acı sosa, glütensiz soya sosundan, acı-ekşi sarımsaklı zeytinyağlı soslara kadar vegan sos alternatifleriniz oldukça fazla!

Ürün içeriklerinde mutlaka alerjilerle ve besin maddeleriyle ilgili bilgilendirmeler yer almaktadır. Buna göre kendiniz için en uygun ve lezzetli olanları bir tıkla hemen satın alabilirsiniz!

 

Vegan Soslar ile Organik Bir Lezzet Şöleni Yaratın!

Vegan soslar her damak zevkine uygun olarak raflarımızda satışa sunulmuştur! İsterseniz acı sevin, isterseniz tercihleriniz domates ya da biber soslarına yakın olsun sitemizde istediğinizi büyük olasılıkla bulmanız mümkündür!

Vegan ve sağlıklı yaşam dostları bir vegan markette bu kadar alternatifleri olduğunu gördüklerinde eminiz ki şaşırmışlardır. Güzel ve doğal sağlıklı bir yaşamı seçtiğimiz için alternatiflerimizi her zaman arttırmaya; organik, dengeli beslenirken hayvansal her türlü üründen uzak kalmaya büyük özen gösteriyoruz!

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.