Tükendi

Gugagon Çıtır Zeytin

Zeytin ülkesinde sizlere yepyeni bir Zeytin deneyimi sunuyoruz. Zeytin o eşsiz tadıyla gün boyu sizinle olsun diye artık çıtır halde özel korumalı ambalajında. Sadece kahvaltıda değil, aracınızla yolculuk yaparken, çalışırken, maç izlerken, sinemadayken, doğadayken istediğiniz her an Çıtır Zeytin'i tüketebilirsiniz. Üstelik eliniz yağlanmadan zeytini parmaklarınızla tutarak tüketebileceksiniz. 

%100 Türk Zeytini

Sizin için Ege'nin en güzel yeşil zeytinlerinden seçerek ürünümüz hazırladık. %100 Türk Zeytini ve %100 Türk Gıda Mühendisliği. Bu benzersiz ürün dünyada ilk olarak Türk tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. Gugagon Çıtır Zeytin, 2 yıllık Gıda Mühendisliği, 100'ün üzerinde deneme çalışmaları neticesinde ortaya çıkmıştır.

Koruyucusuz!

Ürünümüz herhangi bir koruyucu (sorbik ve benzoik asit) içermemektedir. Ürün içeriği biberli (acısız) zeytin, sitrik asit (limon tuzu) ve sofra tuzundan oluşmaktadır. Doğanın zenginliğini en doğal haliyle sizlere taşıdık.

Zeytinyağı içerir!

Ürünümüz doğal olarak Zeytin'den gelen Zeytinyağı içerir. Çıtır Zeytin'i tükettiğinizde aynı zamanda Zeytinyağı da tüketmiş olacaksınız. Zeytinyağı %84'e kadar doymamış yağ asitleri içeren en sağlıklı yağlardan biridir.

Doyurucudur!

25 gram paketlenmiş Çıtır Zeytin yaklaşık 125 gram sofralık biberli zeytine denk gelmektedir. Sofralık zeytindeki tuz miktarı azaltılarak ürünümüz hazırlanmaktadır. 25 gram paketlenmiş çıtır zeytin ürünümüzü tükettiğinizde 125 gram sofralık biberli zeytinden çok daha az tuz tüketmiş olacaksınız.

Not: Çekirdekli zeytinlerde ağırlıkça yaklaşık %17 oranında çekirdek bulunmaktadır. Bizim ürünümüz çekirdeksiz olarak hazırlanmakta ve Zeytin'in etini içerdiğinden oldukça doyurucudur.

Kilitli Doypack Ambalaj!

Çıtır Zeytin'i en çıtır halinde tüketebilmeniz için nem geçirmeyen özel kilitli ambalajında sizlere sunuyoruz.

Sadece Çıtır Zeytin Üretiyoruz!

Üretim hattımızda sadece Çıtır Zeytin ürettiğimizden dolayı ürünümüzün içerik bilgisi dışında bir madde ile teması olmamaktadır.

 

İçindekiler;

Yeşil Zeytin, Biber, Tuz, Sitrik Asit.

 

·         İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

·         Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.

·         Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

Yeşil Çıtır Zeytin - Tatlı Biberli 25g | Gugagon

Aynı Gün Kargo

 

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

Kredi Kartı ile ödeme imkanı

Havale/Eft ile Ödeme

Havale/Eft ile ödeme imkanı

  • Marka: Gugagon
  • Ürün Kodu: 128
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 8,50 TL
  • Şimdi yeni üye olanlara özel: 7,60TL
    Yeni üyelik oluştur, indirim kodunu e-posta adresine göndereceğiz.
  • Vergiler Hariç: 7,87 TL