Menu
Sepetim

Makarna - Erişte - Mantı

Makarna - Erişte - Mantı
Marka: Happy Roots
İçindekiler;Filizlendirilmiş Karabuğday Unu, Zeytinyağı, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Marka: Happy Roots
İçindekiler;Filizlendirilmiş Kırmızı Mercimek Unu, Zeytinyağı, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler aras..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Marka: Happy Roots
İçindekiler;Filizlendirilmiş Nohut Unu, Zeytinyağı, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki fark..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Organik Kırmızı Mercimek Makarnası 320g - Tagliatelle | Potamya
Yeni
Marka: Potamya
İçindekiler;%100 Organik Kırmızı Mercimek Unu, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki fark..
27,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Organik Nohut Makarnası 320g - Tagliatelle | Potamya
Yeni
Marka: Potamya
İçindekiler;%100 Organik Kırmızı Mercimek Unu, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki fark..
27,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Organik Yeşil Mercimek Makarnası 320g - Tagliatelle | Potamya
Yeni
Marka: Potamya
İçindekiler;%100 Organik Yeşil Mercimek Unu, Su. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan ..
28,00 TL Vergiler Hariç:25,93 TL
Marka: Vegan Bakkal
Bakkalın ellerinden sağlıklı yiyecekler! Katkı maddesiz, koruyucusuz…  İçindekiler;Glutensiz Un Karışımı, Zeytinyağı, Tuz, Domates, Biber, Ispanak, Pancar, Havuç. Alerjen;Gluten içeren ortamda üretildiğinden dolayı eser miktarda gluten içerebilir. Muhafaza ve Hazırlama Koşulları: H..
35,00 TL Vergiler Hariç:32,41 TL
Marka: Vegan Bakkal
Bakkalın ellerinden sağlıklı yiyecekler! Katkı maddesiz, koruyucusuz…  İçindekiler;Buğday Unu(gluten), Zeytinyağı, Tuz, Domates, Biber, Ispanak, Pancar, Havuç. Alerjen;Gluten içerir. Muhafaza ve Hazırlama Koşulları: Hava almayacak şekilde kuru, serin ve kokusuz ortamda muhafaza edi..
30,00 TL Vergiler Hariç:27,78 TL
Marka: Eat Water
Konjac; Çin ve Japonya'da yetiştirilen bir bitkidir. Suda çözünebilir diyet lifi, glikoz içerir ve ağırlığının 200 katı kadar su tutabilir. Bu bitki, olağanüstü yüksek su tutma kapasitesi ve zengin lif içeriğiyle en iyi diyet yardımcılarındandır. Karbonhidrat, yağ veya kalori içermediği için siz..
22,00 TL Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: Eat Water
Skt: 14.02.2019Konjac; Çin ve Japonya'da yetiştirilen bir bitkidir. Suda çözünebilir diyet lifi, glikoz içerir ve ağırlığının 200 katı kadar su tutabilir. Bu bitki, olağanüstü yüksek su tutma kapasitesi ve zengin lif içeriğiyle en iyi diyet yardımcılarındandır. Karbonhidrat, yağ veya kalori içer..
22,00 TL Vergiler Hariç:20,37 TL
Tam Buğday Lazanya 250g | Happy Roots
Yeni
Marka: Happy Roots
İçindekiler;%100 Tam Buğday Unu, Su.Alerjenler;Gluten içerir. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındak..
14,00 TL Vergiler Hariç:12,96 TL
Marka: Shaku/Yuzu
Yemeye hazır Sebzeli Çin Eriştesi’dir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Yapışmaz bir tavada, kısık ateşte birkaç dakika hafifçe karıştırarak veya karton ambalajı çıkardıktan sonra, şeffaf üst filme kürdan ile 5-6 delik açarak mikrodalga fırında ambalajı içerisinde ısıtarak tüketebilirsini..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Marka: Shaku/Yuzu
Yemeye hazır Sebzeli Kavrulmuş Pirinç’dir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Yapışmaz bir tavada, kısık ateşte birkaç dakika hafifçe karıştırarak veya karton ambalajı çıkardıktan sonra, şeffaf üst filme kürdan ile 5-6 delik açarak mikrodalga fırında ambalajı içerisinde ısıtarak tüketebilir..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Düşük Proteinli Glutensiz Spaghetti Makarna 250g | Balviten
Tükendi
Marka: Balviten
Pku hastaları, düşük proteinli beslenenler ve proteini azaltılmış özel beslenme ürünleri tercih edenler için uygundur. İçindekiler;Mısır nişastası, glutensiz buğday nişastası, su, tuz, kıvam verici; E464, emulsifiyer; mono ve di gliserid yağ asitleri, asit dengeleyici; E575, renk verici; beta..
24,90 TL Vergiler Hariç:23,06 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Makarna – Erişte- Mantı

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden makarna, erişte ve mantı, her damağa uyan lezzetlerdir. Bu ürünlerin içinde kullanılan yumurta, süt ve katkı maddeleri, vegan yaşam içinde barınamazlar.

Vegan yaşam tercihinde bulunanlar, daha sağlıklı ve besleyici ürünleri tercih ederler. İyi de ederler. Filizlendirilmiş Karabuğdayın, mercimeğin, nohut ve bezelyenin eşsiz tatlarını, vegan makarna çeşitleri içinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Çocuklara Özel Makarna

Her çocuk makarnayla yapılan yemeklere bayılır. Çocukların severek yediği yemeklerin başında makarna gelir. Ama bu makarna başka makarna. Organik sebzeli makarna, çocuklara özel alfabe şekilli hazırlanmıştır.

%100 organik ve bal kabağı, havuç ve domates ile hazırlanan makarna, organik durum buğdayı irmiği ile üretilmiştir. 12 ay ve üstü vegan çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Protein Fazlası Olanlara Özel Makarna

Süt ürünleri kullanılmayan düşük proteinli glütensiz spagetti makarna, özellikle PKU hastalarına ve protein fazlası olan kişilerin protein oranını düşürmelerinde tercih edebilecekleri bir üründür.

Mısır nişastası, glütensiz buğday nişantası, su, tuz, kıvam vericiler ile hazırlanan bu makarna çeşidi, herkesi kalbinden vuracak bir lezzete sahiptir. Vegan Bakkal ile, sağlığınızı koruyabileceğiniz tüm vegan ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Erişte Hiç Bu Kadar Leziz Olmamıştı

Erişte, Anadolu’nun bağrından kopup gelen buğdaylarla yapılan bir üründür. Glutensiz un karışımı, zeytinyağı, tuz, domates, biber, ıspanak, pancar ve havucun muhteşem birleşimiyle oluşturulan hem vegan hem glütensiz sebzeli erişte, damaklarınızda hoş bir tat bırakacak.

Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen bu lezzet, vegan yaşamın vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini almaktadır. Bitkisel yoğurtlarla daha da lezzetlendirebileceğiniz bu lezzet ile, sevdiklerinize harika sofralar hazırlayabilirsiniz.

 

Noodle Tadını Bir de Bu Şekilde Deneyin

Noodle, birçok evde bulunabilecek bir üründür. Çin eriştesi olarak da bilinen bu ürün içinde katkı maddesi ve koruyucu bulunmaz. Çin eriştesi, tofu, kültür mantarı, kabak tatlı kırmızı biber, soğan, beyaz lahana, kanola yağı, maya özütü, tuzun birleşiminde oluşan bu muhteşem tat, kısa süre içinde hazırlanır.

Yapışmaz tava içinde, kısık ateşte ya da karton ambalajı çıkarıldıktan sonra, çıkan paket içinde ufak delikler açılarak, mikrodalga fırında ısıtılarak hazırlanabilmektedir. İşten eve yorgun gelenler, yemek yapmaya zaman bulamayanlar için, pratik şekilde hazırlanan bu ürün, ile ağzınızda hoş bir lezzet kalacaktır.

Slim Konjac Rice, noodle tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği lezzetlerdendir. Çin ve Japonya’da yetişen Konjac, diyet lifi, glikoz bulundurur. Diyet yapanların sıklıkla tercih ettiği bu ürün, kilo verilmesinde baş yardımcıdır. Konjak unundan yapılan üründe, sadece 100 gramında 35 kalori bulunur.

 

Pirincin En Özel Hali

Pirinç hiç bu kadar özel ve farklı olmamıştı. Farklı pirinç yemekleri ile sofralarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

·         Slim Konjac Rice

·         Tofulu Sebzeli Kavrulmuş Pirinç

Slim Konjac Rice, 100 gramında sadece 35 kalori alabileceğiniz bir pirinç yemeğidir. Zengin lif içeriğinin yanında, karbonhidrat, yağ ve fazla kalorisi olmadığı için, diyet programlarının vazgeçilmez ürünlerindendir.

Konjak unu, saf su, nişasta, sodyum, keçiboynuzu gami, C ve E vitaminin birleşimiyle oluşan bu ürün, kolesterolü de kontrol altında tutarak, daha sağlıklı bir yaşam sürülmesine de yardımcı olmaktadır.

 

Vegan yaşama merhaba, kilolara elveda!

Kilo almaktan korkan ama pirinç yemeklerinden de vazgeçemeyenler için, yemeye hazır, sebzeli kavrulmuş pirinç en ideal vegan yemeklerinden biridir. Tofulu sebzeli kızarmış pilav, daha doyurucu ve sağlıklıdır.

Yapışmaz tavada, kısık ateşte rahatlıkla yapılabilirken, yemek yapmaya fırsatı olmayanlar için, mikrodalga fırında kısa sürede ısıtılarak yemeye hazırlanan bir üründür. İçinde katkı maddesi ve koruyucu içermeyen bu ürün ile daha sağlıklı ve zayıf günler sizleri beklemektedir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.