Menu
Sepetim

Bakliyat - Tahıl - Un - Tarhana

Bakliyat - Tahıl - Un - Tarhana
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Badem unu.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer ..
60,00 TL Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wefood
Kinoayı yemeklerinizde bulgur yerine kullanabilir ya da Pilav yapabilirsiniz. Ayrıca salatalarınıza ve kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek de tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Beyaz Kinoa.  ..
32,90 TL Vergiler Hariç:30,46 TL
Marka: Wefood
Chia tohumununun hiçbir katkı maddesi içermeyen un formunu pasta, kek hazırlığında Hindistan cevizi unu, kinoa unu ve istediğiniz tüm unlarla karıştırarak bir çok tarifte kullanabilirsiniz. Wefood Chia Ununu kahvaltılık gevreklerinize karıştırabilir ya da chia puding yaparak tüketebilirsiniz. Glu..
29,90 TL Vergiler Hariç:27,69 TL
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Yulaf unu.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer ..
22,00 TL Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: Safran
Karabuğday, bir tahıldan çok yemişe benzer, %10-12 civarında protein içerir. Gluten içermez ve kendine özgü bir lezzeti vardır. Manganez, bakır, fosfor ve magnezyum içerir. Düşük kalorili ve düşük glisemik indekslidir. İçindekiler;Çiğ karabuğday. İçerik ve aler..
22,50 TL Vergiler Hariç:20,83 TL
Marka: Safran
Karabuğday, bir tahıldan çok yemişe benzer, %10-12 civarında protein içerir. Gluten içermez ve kendine özgü bir lezzeti vardır. Manganez, bakır, fosfor ve magnezyum içerir. Düşük kalorili ve düşük glisemik indekslidir. İçindekiler;Çiğ karabuğday unu.İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olar..
24,50 TL Vergiler Hariç:22,69 TL
Marka: Wefood
Kinoayı yemeklerinizde bulgur yerine kullanabilir ya da Pilav yapabilirsiniz. Ayrıca salatalarınıza ve kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek de tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Beyaz Kinoa, Kırmızı Kinoa, Siyah Kinoa.&nb..
38,90 TL Vergiler Hariç:36,02 TL
Marka: Wefood
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Kinoa unu. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün i..
29,90 TL Vergiler Hariç:27,69 TL
Organik Haşlanmış Beyaz ve Kırmızı Kinoa 250g | Quinola
Yeni
Marka: Quinola
Haşlanmış Kinoayı ısıtarak hızlıca tüketebilir, soğuk olarak salatalarınıza ve kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Organik suda pişmiş beyaz kinoa %83.2, organik, suda pişmiş kırmız..
28,00 TL Vergiler Hariç:25,93 TL
Organik Haşlanmış Sebzeli Kinoa 250g | Quinola
Yeni
Marka: Quinola
Haşlanmış Kinoayı ısıtarak hızlıca tüketebilir, soğuk olarak salatalarınıza ve kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Organik suda pişmiş beyaz kinoa %77, organik kırmızı biber %5, org..
28,00 TL Vergiler Hariç:25,93 TL
Marka: Wefood
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Hindistan cevizi unu. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ü..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
Marka: Gekoo
Keçiboynuzu ununu kahvaltılık tahıl veya müsli karışımlarınızla karıştırarak tüketebilir, kek ve kurabiye gibi tatlı tariflerinize ekleyebilirsiniz. Kakaolu bitkisel süt yerine keçiboynuzu unlu bitkisel süt karışımını denemek isteyebilirsiniz. İçindekiler;Organik keçiboynuzu unu.  ..
16,00 TL Vergiler Hariç:14,81 TL
Marka: Organik Gurme
İçindekiler;Organik Mısır  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sitede ye..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Marka: T.A.S
İçindekiler;Pirinç(%90), su(%8), tuz(%2).Menşei;Tayland  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sited..
50,00 TL Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Wefood
Chia puding yaparak ya da kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Siyah Chia.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün ..
24,90 TL Vergiler Hariç:23,06 TL
Marka: Everfresh
İçindekiler;Yerli Kuru Soya Fasulyesi(Gdo'suzdur)  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Marka: Vegan Bakkal
Bakkalın ellerinden sağlıklı yiyecekler! Katkı maddesiz, koruyucusuz…  İçindekiler;Glutensiz Un Karışımı, Tuz, Su, Maya, Kırmızı Biber, Domates, Soğan. Alerjen;Gluten içeren ortamda üretildiğinden dolayı eser miktarda gluten içerebilir.  İçerik ..
35,00 TL Vergiler Hariç:32,41 TL
Marka: Vegan Bakkal
Bakkalın ellerinden sağlıklı yiyecekler! Katkı maddesiz, koruyucusuz…  İçindekiler;Buğday Unu(gluten), Tuz, Su, Maya, Kırmızı Biber, Domates, Soğan.Alerjen;Gluten içerir.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün ..
30,00 TL Vergiler Hariç:27,78 TL
Badem Unu 350g | Wefood
Tükendi
Marka: Wefood
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Badem unu. Alerjen;Badem içerir.  İçerik ve alerjen bilgile..
57,90 TL Vergiler Hariç:53,61 TL
Kinoa Köftesi Karışımı 200g | Wefood
Tükendi
Marka: Wefood
Hazırlanışı;200gr ürüne 2 su bardağı(400cc) soğuk su eklenir ve 10dk kaynatılır ve 30dk bekletilir.1,5 su bardağı(140gr) tercih edilen herhangi bir un eklenerek yoğurulur ve istenilen büyüklükte köfteler hazırlanır.Hazırlanan köfteler bol yağda kızartılarak ya da 180 derece fırında 20-25 dk pişirili..
25,90 TL Vergiler Hariç:23,98 TL
Kırmızı Kinoa 400g | Wefood
Tükendi
Marka: Wefood
Kinoayı yemeklerinizde bulgur yerine kullanabilir ya da Pilav yapabilirsiniz. Ayrıca salatalarınıza ve kahvaltılık karışımlarınıza ekleyerek de tüketebilirsiniz.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Kırmızı Kinoa.  ..
38,90 TL Vergiler Hariç:36,02 TL
Kolay Ekmek Karışımı 210g | Nutramor
Tükendi
Marka: Nutramor
Düşük proteinli beslenenler ve proteini azaltılmış özel beslenme ürünleri tercih edenler için uygundur. 1 paket 3 porsiyon ürün içerir. Hazırlanışı: 1 porsiyon toz karışımı yumuşak bir hamur elde edene kadar 50 ml (1/3 su bardağı) soğuk su ile karıştırın.  İstediğiniz kalınlıkta hamuru ..
12,90 TL Vergiler Hariç:11,94 TL
Lahmacun Karışımı 144g | Nutramor
Tükendi
Marka: Nutramor
Düşük proteinli beslenenler ve proteini azaltılmış özel beslenme ürünleri tercih edenler için uygundur. 1 paket 3 porsiyon ürün içerir. Hazırlanışı;Lahmacun harcını su eklemeden rendelediğiniz domates, soğan, maydonoz ve 1 yemek kaşığı sıvı yağ ile iyice karıştırın. Ayrı bir kapta lahmacun ta..
14,90 TL Vergiler Hariç:13,80 TL
Organik Hindistan Cevizi Unu 500g | Gekoo
Tükendi
Marka: Gekoo
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Organik Hindistan cevizi unu. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almakta..
30,00 TL Vergiler Hariç:27,78 TL
Organik Kabartma Tozu 8x10g (Fosfat İçermez) | La Pateliere
Tükendi
Marka: La Pateliere
Fosfat içermeyen Organik Kabartma Tozu İçindekiler;Buğday nişastası, kabartıcılar ( sodyum bikarbonat, monopotasyum tartarat) Alerjen;Gluten içerir.  İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün içerik ve alerje..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Organik Siyez Unu 500g | Rasayana
Tükendi
Marka: Rasayana
..
11,90 TL Vergiler Hariç:11,02 TL
Organik Soya Unu 500g | Rasayana
Tükendi
Marka: Rasayana
..
11,90 TL Vergiler Hariç:11,02 TL
Teff Unu 380g | Wefood
Tükendi
Marka: Wefood
Tüm tariflerinizde kullanılan beyaz un yerine olabilecek en lezzetli alternatiftir.Gluten içermez, çölyak hastaları ve gluten alerjisi olanlar kullanabilirler. İçindekiler;Teff unu. İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Ürün iç..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)

Bakliyat-Tahıl-Un-Tarhana

Vegan Bakkal olarak sağlıklı, organik ve tam da vegan beslenmeye uygun olan gıda ürünlerine kategorilerimizde yer veriyoruz! Vegan bir yaşam tarzında ne kadar fazla gıda alternatifi bulunduğunu sitemizde görebilirsiniz. Hayvanlara zulmederek, çevreye ve dünyamıza zarar vererek imal edilen ürünlere ihtiyacınız yok! Onlardan aldığınız besin değerlerini vegan ürünler ile de karşılamanız mümkün!

Vegan bir site açarak vegan yaşayan insanların çok daha sağlıklı ve çeşitli ürünlere erişebilmelerini hedefledik. Bitkisel, tamamen organik ve doğal ürünler sayesinde enerjinizin yükseldiğini hissedebileceğiniz gibi hiçbir canlıya zarar gelmemesinden ötürü vicdanınız da rahat olacak!

Vegan beslenme seçeneklerimiz arasında bakliyat-tahıl-un-tarhana ürünlerimiz de yer almaktadır! Gıda kategorilerimizin hemen hepsinde hem çok çeşitli hem de kapsamlı ve besin değeri yüksek vegan yiyecekler bulunur!

 

Et Yerine Yüksek Protein Değerli Bakliyatlar!

Hayvanlara zulmedilerek imal edilen ve tüketilen her türlü ürüne karşıyız! Başka canlılara duyarlı ve hassas olmak insanlar tarafından yapılan en doğru davranışlardan biri! Vegan beslenme ve yaşam da kesinlikle bunlar arasında yer alıyor. Vegan ürünler tüketenler özellikle et yerine birçok bakliyat çeşidini tercih edebilirler.

Protein değeri yüksek, katkısız ve doğal olarak sitemizdeki bakliyat ve tahılları satın alabilirsiniz. Organik Maş fasulyesi bunlardan biridir. Oldukça lezzetli bir gıda olup, birçok yemeğin yanına güzel uyum sağlar.

Bakliyat kategorimizde bulunan organik mısır çeşitleri de müşterilerimizin en sevdikleri arasındadır! Mısır oldukça lezzetli bir üründür; özellikle salatalarda hem tat verir hem de besin değerini yükseltir! %100 doğal olması ile sağlıklı beslenen insanların tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Soya fasulyesi çeşitlerinde de protein zenginliği vardır. Soya ürünleri vegan ve organik bitkisel beslenmeyi tercih edenlere özel olarak sitemizde satıştadır!

Beyaz pirinçteki şeker oranı fazladır ve beslenme uzmanları tarafından sağlıklı bir ürün olarak gösterilmez. Onun yerine Vegan Bakkal olarak daha sağlıklı bir pirinç çeşidi sunuyoruz: Kabuklu Pirinç!

Vegan bakliyat kategorimizde bunlardan başka çeşitlerimiz de mevcuttur; bakliyat çeşitlerimiz organik, doğal ve GDO’suzdur.!

 

Veganlar En Sağlıklı Tahıllarla Besleniyorlar!

Tahıllar sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri alabileceksiniz! Sizler için sitemizde çok çeşitli tahıl ürünleri yer almaktadır! Veganların tercihlerine uygun olarak seçilen bu ürünler uygun fiyatlarla sipariş edilebilir!

Glütensiz beslenmeyi tercih edenler tahıllar kategorimizde kendilerine uygun birçok seçenek bulabilirler! Tahıl gıdalarımızın birçoğu glüten içermez ve çölyak hastaları için uygundur! Vegan tahıl ürünleri için içerik açıklamaları ve bazı alerjik uyarılar ürün sayfalarında yer almaktadır.

Organik kinoa çeşitleri, chia çeşitleri, glütensiz akdarı, keten tohumu vb. vegan gıdalar bu kategoride satıştadır!

 

Çeşit Çeşit Organik, Vegan ve Bitkisel Unlar!

Sağlıklı yaşamak isteyen ve kendilerine özen gösterenler beyaz undan uzak durmaya çalışırlar! Vegan Bakkal olarak sağlıklı ve vegan beslenen müşterilerimiz için çeşit çeşit organik unlar sunuyoruz!

Un çeşitlerimiz arasında badem unu, chia unu, tam yulaf unu, karabuğday unu, Hindistan cevizi unu vb. bulunmaktadır! Bunlar birbirleri ile karıştırılarak kullanılabilecekleri gibi birçok yemekte; pasta, kek ve kurabiye yapımında tercih edilebilirler!

Un çeşitlerimiz genellikle glütensizdir! Bakliyat ve yemişlerden elde edilen bu unlar sağlıklı ve fit yaşama uygun yiyeceklerin yapımında giderek daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmışlardır!

 

Geleneksel Tarhana Lezzeti Vegan Ürün Raflarımızda Daha Sağlıklı!

Tarhana çeşitlerimiz siz vegan müşterilerimiz için çok özel olarak hazırlandı! Vegan Bakkal olarak üretime sunduğumuz vegan tarhana çeşitlerimiz vardır! Kesinlikle içlerinde herhangi bir katkı veya koruyucu madde yoktur!

Tarhana çeşitlerimiz için alerji ve içerik uyarıları ürün sayfalarımızda yer almaktadır. Vegan Bakkal kategorilerimizde satışa sunduğumuz vegan tarhanalar glutenli ve glütensiz olarak iki çeşittir.

Online siparişlerinizi kısa sürede oluşturarak bu özel, sağlıklı, lezzetli ve vegan ürünleri hemen satın alabilirsiniz!

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.