1 2 >

Sağlıklı yaşamın en güzel yanı ne doğayı ne de hayvanları katletmeden yaşamaktır. Bunu en iyi uygulayanlar ise Vegan bireylerdir. Veganlar az yağlı, bitkisel, bütünsel bir beslenme ile son derece sağlıklı bir yaşam sürerler.

İnsanevladı ne kadar uğraşırsa uğraşsın, hayvanlara ve doğaya zarar verdiği sürece ne sağlıklı yaşayabilir ne de mutlu olabilir. Ama veganlar, bu işin sırrını çözmüş insanlardır. Ne yemeleri gerektiğini, neleri yerlerse mutsuz ve sağlıksız olacaklarını bilirler.

Veganlar, ruh ve beden dengesini sağlamak için genellikle daha doğal bir yaşamı seçerler. Doğanın dengesini korudukları gibi kendi sağlıklarını da korurlar.

Veganların Sırrı Tofu

Vegan mutfağının değişmez tatlarından olan tofu, soya sütünden yapılan vegan peynir çeşitlerinden biridir. Kendine özel sosu ile pişirildiğinde, tadından yenmeyen lezzetli tofu, veganların vazgeçemeyecekleri lezzetlerin başında gelir.

Tofunun birbirinden farklı lezzetlerine doyamayacağınız birçok ürünü Vegan Bakkal ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vegan Tofu Çeşitleri

  • Organik Silken Tofu
  • Kekikli Tofu
  • Baharatlı Tofu
  • Domatesli Tofu
  • Sade Tofu
  • Etsiz Tofu Kebap
  • Etsiz Köfte
  • Tütsü Aromalı Tofu
  • Tofulu Sebzeli Kavrulmuş Pirinç

Veganların yeni Dostu Tütsü Aromalı Tofu!

Soya hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Soya sosu, tütsü aroması ve soyanın birleşimiyle hazırlanan Tütsü Aromalı Tofu ve birçok tofu çeşidi sitemizde satışa sunulmaktadır.

Kuru Domatesli Tofunun Tadı Damağınızda Kalacak

Domates tadını yemeklerinde arayan veganlar, yerli soya fasulyesi, su, domates, fesleğen, tuz ve limon tuzu ile hazırlanan domatesli tofuyu yemeye doyamayacaklar.

İçinde koruyucu madde ve katkı maddesi bulunmayan domatesli tofu, yüksek proteinli yapısı ile oldukça lezzetli tatlar sunmaktadır.

Köftesiz Yapamayan Veganlara Müjde

İçinde hiçbir şekilde hayvansal katkı maddesi bulunmayan etsiz köfte ürünü; su, soğan, ayçiçek yağı, tofu, buğday glüteni, soya sosu, maya özütü, sarımsak, baharatlar ve bezelye proteini bileşiminden oluşur.

GDO içermeyen ürün, pratik hazırlanması nedeniyle, vegan yaşamın en çok aranan ürünleri arasında yerini alır.

Alışkanlıklarından Vazgeçemeyen Veganlara

Vegan mutfağında bezelye kıyması, GDO’suz gıdaların başında gelmektedir. Veganlar, vücudu proteinsiz mi bırakacak? Bu sorunun cevabı tabi ki hayır. Protein dostu, aminoasit bileşimi bezelye kıymasıyla, en leziz yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Düşük yağ oranı sayesinde veganların vücudunda yağlanma da olmaz. Bizler, vücudumuzun kıymetini bilir ve ona iyi bakarız. İçerdiği polifenol ile sağlıklı ve dengeli beslenen veganlar, %100 sarı bezelyeden üretilen bu ürünle, sağlıklı yaşamın hazzını duyarlar.

Veganlar da Lahmacun yer

Yerli üretim, GDO’suz soya fasulyelerinden elde edilen soya kıyması ile birbirinden farklı yemekler hazırlanabilir. Protein açısından oldukça zengin olan bu ürün, geleneksel yemeklerin yapımında hayatınızı kolaylaştıracak ve alışkın olduğunuz lezzetler yakalamanıza olanak sağlayacaktır.

Soya kıyması, yağsız soya ununu granülleştirilerek elde edilen bir üründür. Doğal karton paket içinde satışa sunulan ürün, yemeklerin besleyicilik oranını da oldukça artırmaktadır.

Uzakdoğu’dan Enfes Bir Tat

Teflon tavada, kısık ateş üzerinde hafif hareketlerle karıştırılarak hazırlanan tofulu sebzeli çin eriştesi, oldukça lezzetlidir. Katkı maddesi ve koruyucu madde içermeyen ürün, hafif yemek arayan veganların vazgeçemeyeceği tatlar arasında yerini almaktadır.

Pilavın o enfes tadından vazgeçmeyen veganlar için tofulu sebzeli kavrulmuş pirinç, veganlara unutamayacakları bir lezzet sunmaktadır.

Vegan yaşamı seçenlere süper seçenekler sunan Vegan Bakkal, istediğiniz yiyecek ve içecek çeşitleri dışında, vegan yaşama ait her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek sunmaktadır.

Kendiyle barışık, doğaya dost vegan yaşam ile daha sağlıklı doğa, daha sağlıklı insanlar.