Vegan olmayı seçerek en iyi kararlardan birini verdik ve Vegan Bakkal olarak da bu tarz yaşamın çok daha fazla kişiye yaygınlaşmasını amaçlıyoruz! Canlılara zarar vermeden tüketebileceğimiz birçok gıda ürünü bulunmaktadır! Yani vegan olarak yaşamakla çok kısıtlı seçeneklere sahip olmanın pek bir ilgisi yok çünkü alternatifler birçok kişinin sandığından çok daha fazla!

Vegan gıdalar ile hem kendinize hem çevrenize ve dünyamıza duyarlı bir şekilde beslenebilirsiniz. Sitemizde çeşitli vegan markalar, vegan onaylı ürünler satışa sunulmaktadır. Vegan Bakkal olarak en büyük özelliklerimizden biri ise vegan çeşitliliğimizin gıdalarda oldukça bol olmasıdır!

Vegan bir yaşamı tercih edenler, sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenmek isteyenler, bitkisel besinlere ağırlık vererek diyet uygulayanlar ürün kategorilerimizde aradıklarının fazlasını bulabilirler! Vegan gıda ürünlerindeki çeşitliliğin sizi de oldukça şaşırtacağınız düşünüyoruz!

En İyi Vegan Markalar Sitemizde!

Vegan Bakkal sitemizde her ürün özenle ve tek tek incelenip gıda kategorilerimize yerleştirilmektedir! Nadir bulunan, en iyi vegan markaları da online mağazamızda bir tık uzağınızdadır!

Vegan yiyeceklerin içeriklerindeki her şey tamamen bitkisel kökenlidir! Hiçbir gıdada hayvansal ürün ve hammadde yoktur! Her bir ürünün içeriğinin kontrol edilmesine büyük önem vermekteyiz. İçiniz rahat olarak tamamen vegan ve sağlıklı yaşam tarzına uygun gıdaları satın alıp, tüketebilirsiniz!

Gıda bölümünde yer alan ürünlerimiz çok sağlıklıdır ve kesinlikle GDO’lu değildirler! Vegan Bakkal olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biri de budur! Genetiği bozulmuş sağlıksız yiyecekleri satışa sunmuyoruz!

Bitkisel Sütler ve Yumurta İkameleri ile Veganlara Özel Bir Yaşam!

Daha önceki zamanlarda veganların yaşam tarzına uymadığı için yumurta ve sütten tamamen uzak kalınması gerektiğini düşünenlerin sayısı oldukça fazlaydı. Artık vegan insanların beslenebilmek için çok daha fazla alternatifi olduğunu görüyoruz! Süt ve yumurta ikamesi gıdalar da bunlar arasındadır!

Son derece sağlıklı ve bitkisel özlü süt ürünleri ve yumurta yerine geçen gıdalar bulunmaktadır. Yumurta ikamesi ürünleri bu isimle açılan başlığımız altında bulabilirsiniz! Özellikle vegan yaşamı seçenlerin yanı sıra düşük proteinle beslenmesi gerekenlerin de ( PKU hastaları vb.) satın alabileceği sağlıklı besinlerdir.

Bitkisel sütler ise veganların en çok dikkatini çeken ürünlerimiz arasında! Hayvanlara işkence edilmeden %100 bitkisel imal edilen sütler ile hem sağlığınıza hem de canlılara özen gösterebilirsiniz! Badem sütü, farklı aromalarla soya sütü, fındık sütü, Hindistan cevizi sütü vb. bunlar arasında yer alır. Bir tıkla hemen online sipariş verebilirsiniz!

Et Yerine Tüketebileceğiniz Yüksek Proteinli Vegan Ürünler!

Vegan ürünler; kapsamı oldukça geniş ve hayvansal ürünleri ikame etmeye olanak tanıyan bitkisel özlü besinlerden oluşmaktadır. Vücudunuzun ihtiyaçlarını tamamen bitkisel olarak karşılamanız son derece mümkündür ve bunu %100 bitkisel olan doğal vegan gıdalarla gerçekleştirebilirsiniz!

Sitemizde yüksek protein oranı içeren çok çeşitli gıdalar vardır! Bitkisel et-tofu başlığımız altında özellikle bu tarzdaki ürünleri bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz! Bezelye proteini köftesi, burger köftesi karışımı, etsiz tofu kebap, sucuk karışımı, soya kıyması vb. veganlara özel yiyeceklerden yalnızca birkaçıdır!

Vegan Gıdaların Çeşitliliğine İnanmak Zor!

Vegan Bakkal online mağazamızda “Gıda” kategorimizdeki ürünlerin çeşitliliğini gördüğünüzde ne kadar fazla alternatifiniz olduğuna şaşırabilirsiniz! Vegan deyince genellikle çok kısıtlı yeme seçenekleriyle yaşanıldığı sonucuna varılabiliyor ancak bu tamamen bir ön yargı!

Vegan gıda çeşitlerimiz arasında kahvaltılıklar, atıştırmalıklar, tahıl gevrekleri, bitkisel süt, et ve yumurta ikameleri, kakao, bitkisel yağ, sos-salça, turşu, reçel-pekmez-tahin-ezme, bakliyat, içecek vb. ürünler bulunmaktadır! Her biri son derece sağlıklı ve tamamen vegan yaşamımıza uygun olan bu besinleri online olarak sipariş edebilirsiniz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >