1 2 3 4 5 >

Vegan Bakkal olarak vegan müşterilerimize çok çeşitli, son derece sağlıklı ve lezzetli gıdalar temin ediyoruz! Piyasada vegan ürünleri satan başka mağazalar olsa da ürün yelpazesinin oldukça sınırlı tutulduğunun farkındayız. Biz ise veganların çok daha fazla sağlıklı yeme alternatifine sahip olduklarını görmelerini istiyoruz!

Sitemizde doğal ve organik içerikli, nadir bulunan ve tamamen bitkisel özlü, vegan birçok gıdayı bulabilir ve bir tıkla hemen sipariş verebilirsiniz! Vegan bir Dünya’da hayvanlara zarar vermeden, ekolojik ve Dünya’ya duyarlı olarak üretilen birçok yiyecek seçeneği vardır. Vegan Atıştırmalıklar da bunlar arasındadır!

Vegan beslenenler ve sağlıklı yaşamayı tercih edenler için gün içinde bitkisel, besin değeri yüksek atıştırmalıklar tüketmek önemlidir. Ara öğünlerde sağlıksız besinlerle değil; besin değeri yüksek, enerji veren, tok tutan ve tabiki vegan atıştırmalıklarla kendinize en iyi yararı sağlayabilirsiniz!

Veganlara Özel Hazırlanmış Kıtır Kıtır Atıştırmalıklar!

Vegan yiyecekler hayvansal her türlü üründen uzak olan besinlerdir. Vegan Bakkal sitemizde de hiçbir atıştırmalık üründe hayvansal hammadde yoktur! Veganlar olarak bu konuda hepimizin büyük bir hassasiyet gösterdiğini biliyoruz ve bu nedenle de her bir ürünümüzün içeriğini özel olarak kontrol ediyoruz.

Atıştırmalık kategorimizdeki gıdalar vegan içerik onayımızı alan ürünlerdir! Veganlara özel kıtır kıtır, organik ve GDO’suz besinler üstelik oldukça uygun fiyatlarla sitemizde satışa sunulur!

Veganlar olarak hem ana hem ara öğünlerde tercih edebileceğimiz çok sayıda ve çeşitli birçok seçenek mevcut! Gün içinde açlığınızı yatıştıracak ve vegan beslenme tarzınıza uygun olan %100 organik ve bitkisel atıştırmalıkları sitemizden temin edebilirsiniz!

Kıtır kıtır vegan atıştırmalık seçeneklerimizde ise kıtır bamya turşusu, çıtır nohut, kıtır muz, kavun vb. meyveler, kıtır zeytin vb. bulunmaktadır. Her bir üründe farklı çeşitler ve lezzetler yer almaktadır. Yolculukta, çalışırken, okuldayken, TV seyrederken ne zaman enerjiye ihtiyaç duyarsanız bu ürünleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz!

Organik ve Bitkisel Vegan Atıştırmalıklar ile Enerji Kazanın!

Sağlıklı olmayan, genetiği ile oynanmış, hormonlu, hayvansal ürün ve hammadde içeren birçok besin insan vücuduna zarar vermektedir. Başka canlılara acı çektirilerek üretilmiş ürünler veganların dünyasında yer alamaz.

Kendinize, diğer canlılara ve çevreye duyarlı seçimler sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir! Vegan yaşam tarzının yaygınlaşması bu açıdan da değerlidir. Kötü ve zarar verici beslenme tarzları yüzünden her yıl milyonlarca insan çok ciddi hastalıklara yakalanmaktadır.

Vegan Bakkal tüm bu unsurlara önem veren, duyarlı ve hassas seçimler yaparak beslenmeyi seçen müşterilerine organik, katkısız, doğal ve GDO’suz atıştırmalıklar sunmaktadır! Örneğin organik kurabiyelerimiz herkesin damak tadına uygundur! Cipsler her zaman için zararlı olarak imal edilmez; Vegan Bakkaldaki cipsler hem organik hem de tamamen bitkisel özlüdür!

Glutensiz beslenen kişiler için de birçok alternatifimiz bulunuyor! Ürünlerimizin birçoğu glüten içermemektedir ve gerekli içerik bilgileri her ürünün sayfasında yer almaktadır! Çoğu vegan atıştırmalıklar düşük yağ ve karbonhidrat içeriğine sahiptir! Şekersiz Fıstık Ezmesi çeşitleri de sitemizde bulabileceğiniz ürünlerdendir.

Şeker Yerine Tüketebileceğiniz Vegan Atıştırmalıklar!

Birçok insan ne yazık ki şekerli atıştırmalıkları oldukça sever ancak günümüzde en ciddi hastalıkların kökeninde şekerli beslenme tarzı da genellikle yer almaktadır. Bu nedenle basit şeker yerine daha doğal olarak tüketebileceğiniz besinlere yönelebilirsiniz!

Vegan Bakkal sitemizde birçok organik, doğal hurma çeşitlerimiz satıştadır! Vegan ürünler katkısızdırlar ve koruyucu madde içermezler. Bu kategorimizde vegan müşterilerimize özel olarak hazırlanan şekersiz el yapımı bitter çikolatalar da vardır! Güllü-bademli, acı biberli, deniz tuzlu, naneli vb. daha birçok çeşitte bitter çikolata sipariş edebilirsiniz!

Elmalı, vişneli, kayısılı vb. birçok doğal ve organik meyveli atıştırmalık vegan bar ürünleri de sitemizde yer alır. Yüksek lif ve protein kaynağı olan besinler ağırlıktadır. Hemen sipariş verebilirsiniz!