Tükendi
₺200,00 KDV Dahil
1

Veganlar, hayatın tadını en çok çıkaran, hayatı en çok seven kişilerdir. Onların bu sevgisine değecek tütsülerin başında adaçayı gelmektedir. Özellikle adaçayının dinlendirici etkisi, gün boyu yorulan ve dinlenmeyi umut edenlerin baş tacı olacaktır. Sadece yakın, koklayın ve rahatlayın. Kim işten gelince şöyle ayaklarını uzatıp dinlenmek istemez ki?

Vegan nedir çok iyi biliyor, veganların ihtiyaçları doğrultusunda mağazamızda ürünler bulunduruyoruz. Bu ürünler sayesinde arayışa girmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Vegan ürünler sayesinde dünya çok daha yaşanılır!

Şık ve Kaliteli Buhurdanlıklar

Hem ev tasarımınıza uygun hem de tütsülerinizi, yağlarınızı yakabileceğiniz bir buhurdanlık arayışındaysanız sizlere farklı renkte pek çok ürün sunuyoruz. Üstelik sunmuş olduğumuz ürünlerin hiçbiri plastik bir form içermiyor. Her biri cam ve kullanımı, temizlenmesi de bir o kadar kolay. Sadece 2-3 damla kadar yağ ekleyerek mükemmel bir enerji elde etme şansına sahip oluyorsunuz.

Yağların anlamlarının ne olduğunu biliyor olmanız doğru bir kullanım ve etki için önemlidir. Söz konusu tütsü olduğunda sadece katı formda ürünler akla geliyor. Yağ formları da mevcuttur. Hangi yağ neye iyi gelir öğrenmek gerekiyor.  

  • Lavanta yağı: Uyku sorunlarına, sıkıntılara ve sinire iyi gelir.
  • Greyfurt yağı: Ruh, beden ve zihin dengesini korumaya ve aynı zamanda konsantrasyon sağlamaya yardımcıdır.
  • Okaliptüs yağı: Nefes açıcı bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda antivirüs etkisi vardır.
  • Bergamot yağı: Neşe ve huzur isteyenler için en ideal seçeneği oluşturur.

Sinek Kovucu Sprey ile Sinekler Sadece Uzakta Duruyor

Hiçbir vegan bir hayvanı öldürmez. Bu hayvan bir sinek dahi olsa! Eğer ki sineklerden kurtulmak istiyor ancak, onlara zarar vermek istemiyorsanız sinek uzaklaştırıcı spreylerden yararlanın.

İçerisinde etil alkol bulunuyor. Bunun yanında deiyonize su, limonotu yağı, okaliptüs yağı da içeriğinde yer alıyor. Bu karışım sineklerin alana gelmelerini engelleyerek rahat zaman geçirmenize etki ediyor.

Sinekleri öldüren bir yapısı yok! Yani yaşasın sinekler! Aynı zamanda cilde de zarar vermez. O nedenle tam olarak bir vegan ürün olduğunu söylemek çok doğru olacaktır. Kullanmak için birkaç sprey uygulama yapmanız yeterli.  

Birbirinden Etkili ve Hoş Kokulu Tütsüler

Vegan yaşam tarzında belirli kurallar var. Veganlar evinde yakacağı tütsüyü bile çok dikkatli seçmeli. Seçim yaparken %100 bitkisel olmasına, özellikle de kimyasal içermemesine odaklanmak gerekiyor. Ağaç tütsüler veganlar için ideal bir seçim oluyor.

Ağaç tütsüler elle kesim sonucu üretilen bir üründür. 10-11 cm kadar uzunlukları vardır. Yavaş yavaş yanarlar ve bu sayede uzun bir süre kullanılırlar. Limon ve çam karışımı olması kokularının da etkileyici olmasına vesile olur.

Hem meditasyon için hem de kötü enerjiler için en ideal tütsü seçeneklerinden biridir. Oda kokusu söz konusu olduğunda tütsüden daha temizi ve ideali yoktur. O nedenle enerjinizi değiştirmek için tütsüleri tercih etmelisiniz.

Adaçayı Etkisini Tüm Evinizde Hissedin

En yeni ürünlerimizden biri adaçayıdır. En eski tütsülerin başında yer alan adaçayı tüm enerjiyi temizleme özelliğine sahiptir. Negatif olan tüm etkileri tek seferde alandan temizleyecektir.

Genel olarak veganlık yiyecek ve içecek sınırlaması olarak kabul edilir. Ancak, bu durum vejeteryanlık ile karıştırılıyor. Veganlık bir hayat biçimidir ve hayatın her alanını etkiler. Kullanacağınız tütsüye kadar etkisini görebilirsiniz. Vegan yiyecek bulmak biraz daha kolay olsa da diğer ürünleri bulmak için sizlere Vegan Bakkal olarak hem Kadıköy’deki dükkanımız üzerinden hem de internet üzerinden yardımcı oluyoruz.