Toprak Buhurdan
Toprak Buhurdan
Toprak Buhurdan
Toprak Buhurdan
Toprak Buhurdan
Toprak Buhurdan

Toprak Buhurdan (VGNBKL2032)

0,00
Para Puan : 9
Fiyat : ₺178,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Bulunduğunuz ortamı doğal kokularla şifalandırırken, ham çömlekten yapılmış toprak buhurdanı evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

KULLANIM ŞEKLİ: 
Bir miktar sıcak suyu buhurdanın kapak kısmına taşmayacak şekilde doldurun. 1 adet tealight mumu, buhurdanın mum gözüne koyup ve yakın. Sevdiğiniz uçucu yağlardan bulunduğunuz ortamın metrekaresine göre (her 15-25 metrekare için ortalama 6-8 damla) damlatın. Kullanıma hazır. 

UYARI:
Buhurdanınızda su bittikten sonra soğuk su takviyesi yapmayınız. Bu durum su haznesinde çatlaklara yol açabilir. Kullanım sonrasında su haznesini sabunla yıkayıp, temizleyebilirsiniz. Tealight mumlar için, parafinli mumlar yerine soya mumu tercih ediniz.

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.