Tofu ve Sebzeli Kavrulmuş Pirinç 300gr
Tofu ve Sebzeli Kavrulmuş Pirinç 300 gr

Tofu ve Sebzeli Kavrulmuş Pirinç 300gr (VGNBKL248)

Marka : Yuzu
Fiyat : ₺22,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yemeye hazır Sebzeli Kavrulmuş Pirinç’dir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. 
Yapışmaz bir tavada, kısık ateşte birkaç dakika hafifçe karıştırarak veya karton ambalajı çıkardıktan sonra, şeffaf üst filme kürdan ile 5-6 delik açarak mikrodalga fırında ambalajı içerisinde ısıtarak tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Pirinç, Tofu (%26)(Soya Fasulyesi, Su, Magnezyum Klorür, Kalsiyum Sülfat, Tuz), Bezelye (%5,3), Mısır (%5,3), Havuç (%5,3), Kültür Mantarı (%5,3), Tatlı Biber (%5,3), Soğan (%4), Kanola Yağı, Soya Sosu(gluten içerir), Su, Maya Özütü, Zerdeçal. 

 

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Ürün Çeşidi
Pilavlık
Ürün Ağırlık
300 G