1 2 >

Temizlik ürünlerde genelde yüksek derecede insan sağlığına ve çevreye zarar veren kimyasallar kullanılmaktadır. Ekolojik olmayan, doğada çözünemeyen, hayvansal ve petrol içeriklerine sahip olan bu kimyasallar vegan yaşam tarzında da tercih edilmemektedir.

Veganlar olarak sadece hayvanların değil insanların ve doğanın zarar görmemesi konusunda da özenliyiz! Bu nedenle kendi sağlığımızı riske atan, çevreye geri dönülmesi zor hasarlar veren kimyasal temizleyicilerden uzak kalmaya çalışıyoruz! Birçok insan yüksek zarar verme potansiyeline sahip olan bu ürünlerin daha iyi temizlediğine inanıyor olabilir ancak bunun doğru olduğunu söylemek güç!

Bitkisel özlü olan, petrol ve hayvansal hammadde içermeyen vegan temizlik ürünleri de son derece etkili olabilmektedir. Ayrıca bazı ürünlerde 2-3 kere daha fazla deneme yapmamızın çevreye, hayvanlara ve kendi sağlımıza zarar vermeyecek olmamıza değeceği kanısındayız.

Temizlik kategorimizdeki ürünlerimizde kesinlikle hayvansal ve petrol içerikli hammadde bulunmamaktadır!

Ekogaranti Sertifikalı Ürünlerle Hassas Temizlik!

Vegan temizlik ürünleri sayesinde çevreye zarar vermeden temizlik yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz! Her bir ürünümüz ekogaranti sertifikasına sahiptir. Çevreye ve doğamıza zarar vermez. İçeriklerinde petrol içerikli bir hammadde yoktur.

Vegan ürünlerimiz doğal hammadde içerikleri ile imal edildiklerinden ötürü çevrede kolayca çözünebilme özellikleri bulunur! Ayrıca zararlı kimyasallar da içermezler. SLES, klor, sentetik parfüm, fosfat, paraben ve GDO bulundurmamaktadırlar!

Vegan yaşayan ve çevreye karşı da duyarlı olan kişiler ekolojik, tamamen çevre dostu olan bu temizlik ürünlerini uygun fiyatlı olarak online sipariş edebilirler!

Bitkisel İçerikleri ile Tam da Veganlara Özel Temizleyiciler!

Vegan ürünler arasında temizleyiciler de yer almaktadır. Vegan Bakkal olarak hem çevre hem insan ve hayvan dostu ürünleri sizler için kategorilerimize ekliyoruz! Vegan yaşamın yaygınlaşması, çevreye duyarlı insanların çoğalması için seçenekleri mümkün olduğunca genişletmeye özen gösteriyoruz.

Vegan temizlik kategorimiz altında birçok bitkisel özlü, çevreye zararsız, petrol-hayvansal hammadde ile beraber zararlı kimyasal maddeler içermeyen ürünler vardır. Bunlar arasında bitkisel banyo temizleyicisi, bitkisel bulaşık deterjanı, bitkisel likit sabun, organik köpük sabun cevizi, kokusuz sıvı çamaşır deterjanı, kokusuz yumuşatıcı, organik çamaşır suyu vb. yer almaktadır. Daha birçok çeşidimiz mevcuttur.

Bütün ürünlerin kendi sayfalarında içerikleri ile temel bilgiler ve alerji uyarıları yer almaktadır. %100 organik ve bitkisel olarak imal edilmişlerdir. Bebekler ve hassas cilde sahip olanlar, alerjisi bulunanlar için ayrıca açıklamalar yapılmıştır. Bazı ürünlerimizi (Özellikle kokusuz yumuşatıcı veya kokusuz sıvı deterjanı ) hassas cildi ve alerjisi olanlar tercih edebilirler.

Alerjik ve Hassas Bünyeler için Kokusuz Bitkisel Ürünler!

Vegan bir yaşam tarzını seçenler vegan yiyecekleri dışında diğer ürünlerin de içeriklerine dikkat ederler. Paraben, SLES, sentetik parfüm ve fosfat gibi zararlı kimyasal içerikli ürünleri kullanmamaya özen gösterirler. Bu ürünler insan sağlığına ciddi zararlar verebildikleri gibi çevre dostu da değildir!

Ürünlerimiz genel itibariyle bitkisel özlü oldukları için sağlık için zararlı değildirler. Alerji uyarıları hem sayfalarımızda hem ürünlerin üzerinde yer almaktadır. Aşırı hassas ciltleri olan ve alerjik olan kimseler özellikle doğru temizlik ürünü seçmek için birçok araştırma içine girebilirler.

Alerjik kimseler genellikle temizleyicilerin kokusundan hoşlanmazlar ve bundan zarar görebilirler. Sitemizde kokusuz olarak sunduğumuz bitkisel özlü temizlik ürünleri mevcuttur. Bunlar özellikle çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı ürünlerdir. Hassas bir bünyeye sahip olan çocuklar ve bebekler için de uygundur.

Parfümsüz, boyasız ve bitkisel özlü olan Vegan Bakkal deterjanları veganlar, çevre dostları, hassas ve alerjik bünyeye sahip olanlara özel üretilmektedir! Sitemizde mutlaka yer alması gerektiğini düşündüğümüz bu ürünlerimizi satın almak için yalnızca bir tık uzaktasınız! Hemen siparişinizi verin ve vegan ürünlere sahip olun!