1 2 >

Vegan bir yaşam tarzı benimseyerek hayvanlara, canlılara ve dünyaya saygı duyuyoruz! Veganlar olarak en büyük isteklerimizden biri şüphesiz ki bizimle aynı düşüncede olan duyarlı insanların sayısının çok daha fazlalaşması! Vegan beslenmenin ve yaşamanın giderek yaygınlaşması için elimizden gelen her şeyi yapmak için çabalıyoruz.

Vegan beslenmeyle ilgili belki de en büyük ön yargılardan biri yiyecek bir şey bulamamakla alakalı olsa gerek! Birçok insan alışagelmiş beslenme ve yaşam tarzlarından ötürü başka alternatifleri olduğunu aklına bile getirmiyor olabilir. Vegan Bakkal mağazamızda bu önyargıların kırılması oldukça kolay; ne kadar fazla alternatif olduğunu gördüğünüzde hem veganlar hem de vegan olmayı düşünenler büyük bir sürprizle karşılaşacaklar!

Sağlıklı beslenme, vegan yiyecekler için sizi mağazamızdaki birçok kategoriye göz atmaya davet ediyoruz! İşte çok sağlıklı, tamamen organik sebze ve besin maddelerinden oluşan salça-sos kategorimizdeki ürün çeşitlerimiz sizleri bekliyor!

%100 Organik Salçalar ile Kendinize Özen Gösterin!

Vegan salça ürünlerinin çeşitliliği raflarımızda göz alıyor! Sağlıklı ve vegan beslenme adına tüm ürünlerimiz sizler için özel hazırlandı! Sağlıklı yaşamı destekleyen, hayvanların canına zulmetmeden, onlara eziyet etmeden hazırlanan her türlü ürünü sizin için sağlıyoruz!

Sitemizde belirli maddelere alerjisi olanlar da birçok ürün seçeneğini Vegan Bakkal kategorilerinde bulabilirler. Salçalar %100 organik domates, biber vb. içermektedir. Glutensiz seçenekleri de ayrıca bulmanız mümkündür! Salçalarımızın birçoğu glüten içermemektedir!

Başka canlılara ve kendi yaşamınıza duyduğunuz saygı sizi çok daha sağlıklı, katkı maddesiz, doğal ürünlere yönlendirmelidir! Salça çeşitlerimiz size hem lezzet hem sağlık sunar!

Vegan Salça Çeşitlerimiz ile Lezzetler Sizleri Bekliyor!

Vegan salçalar birçok çeşidi ile Vegan Bakkal raflarında yerini bulmuştur! Sitemizde yalnızca çok sağlıklı ve vegan ürünler satılmaktadır. Vegan beslenmenin belirttiğimiz gibi yiyecek bir şey bulamamakla hiçbir ilgisi yok; tam aksine çok daha sağlıklı, enerjik ve keyifli hissetmeniz için uygun fiyatlı birçok alternatif mevcut!

%100 organik biber salçaları, %100 organik domates salçaları, organik ketçaplar, vegan mayonezler, tatlı biber salçaları salça-sos kategorimizde yer almaktadır. Vegan mayonez çeşidimizde hayvansal süt kullanılmamıştır.

Tüm salçalarımızda %100 organik ürünler kullanılmıştır! Bu salçalarla yemekleriniz hem çok daha lezzetli hem de içinde dolu dolu sağlık var!

Özel, Lezzetli ve Bol Çeşitli Sağlık Sunan Soslar!

Vegan ürünler bizler için çok önemli ve sizin için bol çeşit sunmaya büyük değer veriyoruz! Soslar da sitemizdeki ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır! Soslarla birçok güzel ve lezzetli yiyecekleri hazırlamanın keyfini çıkartabilirsiniz! Üstelik bu kadar sağlıklı bir beslenme ile kendinize büyük bir iyilik yapıyorsunuz!

En sağlıklı ve doğal beslenmeye yönelenlerin sitesi olarak Vegan Bakkal, sizler için birçok sos çeşidi sunuyor. Sosların hepsi tamamen organiktir! Tatlı, çıtır zeytinyağlı acı soslardan, organik acı sosa, glütensiz soya sosundan, acı-ekşi sarımsaklı zeytinyağlı soslara kadar vegan sos alternatifleriniz oldukça fazla!

Ürün içeriklerinde mutlaka alerjilerle ve besin maddeleriyle ilgili bilgilendirmeler yer almaktadır. Buna göre kendiniz için en uygun ve lezzetli olanları bir tıkla hemen satın alabilirsiniz!

Vegan Soslar ile Organik Bir Lezzet Şöleni Yaratın!

Vegan soslar her damak zevkine uygun olarak raflarımızda satışa sunulmuştur! İsterseniz acı sevin, isterseniz tercihleriniz domates ya da biber soslarına yakın olsun sitemizde istediğinizi büyük olasılıkla bulmanız mümkündür!

Vegan ve sağlıklı yaşam dostları bir vegan markette bu kadar alternatifleri olduğunu gördüklerinde eminiz ki şaşırmışlardır. Güzel ve doğal sağlıklı bir yaşamı seçtiğimiz için alternatiflerimizi her zaman arttırmaya; organik, dengeli beslenirken hayvansal her türlü üründen uzak kalmaya büyük özen gösteriyoruz!