1

Şeker ve şekerli besinler, insan sağlığına zarar veren, vücudumuzun hormonal dengeleri ile oynayan ürünlerdir! Beslenme ve sağlık uzmanlarının da ısrarlar belirttikleri üzere katkılı, doğal olmayan şekerlerden uzak durmak gerekmektedir! Bugün kanser, kalp krizi, diyabet vb. ciddi hastalıkların yayılmasında şekerli beslenmenin büyük payı var!

Vegan Bakkal olarak bu konuda da sağlıklı beslenmeyi seçenlere çok doğal, %100 organik ve katkısız ürünler sunuyoruz! Hayvansal hiçbir hammadde olmayan, katkısız ve GDO’suz ürünler size yüksek bir enerji düzeyi getirecek! Sitemizde satışa sunduğumuz vegan ürünleri büyük bir özenle inceliyor ve seçiyoruz!

Şeker yerine ikame edebileceğiniz birçok doğal besin kaynağını sitemizde incelediğinizde belki de bu kadar çok alternatifiniz olduğuna şaşırabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı beslenme için sadece karar vermeniz yeterli! Katkı maddeli ve basit şekerler yerine çok daha besin değeri yüksek, enerji sunan ve sağlığınız için değerli ürünleri bir tıkla satın almanız mümkün!

Veganlara Özel Yüksek Enerjili Doğal Şeker Kaynakları!

Vegan yiyecekler ile beslendiğimizde hayat enerjimizin arttığını ve başka canlılara zarar vermeden yaşamanın mutluluğunu hissediyoruz. Dünyada daha fazla insana vegan yaşamın değmesi ve hayvanlara eziyet edilmemesi en büyük isteklerimiz arasında yer alıyor. Vegan yiyecek çeşitleri ise gittikçe artıyor ve bu bizim için oldukça sevindirici!

Şekerli besinlerle yaşamanın zararları saymakla bitmez. Biz size bu zararlı şekerlerden uzak kalmanız ve en doğal kaynaklara yönelmeniz için aracı olabiliriz. Bu kategorimizde tamamen bitkisel özlü, bitkilerden elde edilen en doğal şeker kaynakları mevcut!

En büyük doğal şeker ikamelerinden biri organik Agave ve Akçaağaç şuruplarıdır. Ürünlerimiz %100 organiktir! Doğal şurup çeşitlerimizi “Şeker Yerine” kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Glutensiz doğal şeker kaynağı arayışında olanlar Ksilitol ürünümüzü satın alabilirler. Bu ürün tamamen doğal bitki kaynağından elde edilir. Ksilitol, huş ve kayın ağaçlarının kabuklarından elde edilmiştir ve doğal bir tatlandırıcı görevi görür!

Özel Çeşitleriyle Hurmalar Ağzınızı Sağlıkla Tatlandırsın!

Vegan şeker kaynaklarından biri de kuşkusuz hurmalardır. Veganların ve doğal, katkısız beslenmeyi önemseyenlerin sıkça tükettiği bir besin de hurmadır!

Hurma, hem sağlıklı hem de doğal bir şeker kaynağı olması nedeniyle vegan yaşam tarzımıza oldukça uygundur! Farklı hurma çeşitleri sitemizde satıştadır! Ajva, Medjool, Safawi vb. hurmaları bu lezzetler arasındadır!

Hurma aynı zamanda son derece vitaminli ve iyi bir enerji kaynağı olarak da tüketilir! Besleyici değeri çok yüksek olduğu için veganlar için iyi bir ikame kaynağı olduğunu belirtelim! İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu en temel vitaminlerin birçoğu hurmada bulunur! Protein, folik asit, magnezyum, kalsiyum, potasyum vb. açısından zengindir.

Hurmalar glütensiz ve organik olarak satıştadırlar! Hurma ürünlerimizi tüketerek sağlıksız şekerlerden uzak durabilirsiniz!

%100 Organik ve Tamamen Lezzetli!

Vegan şekerler ile sağlığa zararsız, doğal bir şekilde şeker tüketebilirsiniz! Vegan Bakkal online mağazamızda en doğal tatlandırıcılar için çeşitli alternatifleri size sunuyoruz! Farklı seçenekler sağlamaya ise büyük önem veriyoruz!

Birçok doğal ve organik şeker ikamelerimiz arasında keçiboynuzu özü, organik Hindistan cevizi şekeri vb. ürünlerimiz de vardır. Keçiboynuzu özü %100 organik olarak üretilmiştir ve veganlar tarafından en çok tercih edilen tatlandırıcılardandır! Tatlılarda, keklerde doğal bir tatlandırıcı olarak kullanabilirsiniz!

Keçiboynuzu özü ve diğer doğal tatlandırıcılar çoğu kez hem sıcak hem soğuk içeceklerde kullanılabilirler. Doğal olmaları nedeniyle sağlık açısından bir zararları yoktur. Tüketim miktarları ve diğer özellikleri ile ilgili olarak her ürün sayfasında gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Vegan olmanın ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkartın! Vegan yaşam tatsız, kötü ve besin değeri düşük ürünlerle beslenmeyle eş değer değildir! Sitemizde birbirinden lezzetli ve enerji verici besinlerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz!