Sarakan %100 Bitkisel Diş Macunu 50 ml
Sarakan %100 Bitkisel Diş Macunu 50 ml

Sarakan %100 Bitkisel Diş Macunu 64gr (VGNBKL039)

0,00
Marka : Sarakan
Para Puan : 4
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Sarakan Doğal Bitkisel Diş Macununa tat vermek amacıyla içeriğinde nane yağı, karanfil ve sardunya bulunmaktadır. Temizler, ferahlatır, dişlerin doğal rengini korur. Çocuklar ve yetişkinler için idealdir. Floride, sodyum lauryl sulphate(suni bir köpürtücü maddedir), alkol, suni tatlandırıcılar, şeker ve suni boyar madde içermez.


İÇİNDEKİLER:
Su, Gliserin(Bitkisel), Kalsiyum Karbonat, Magnezyum Karbonat, Misvak Özü, Nane Özü, Karanfil Özü, Sardunya Çiçeği Özü, Hidroksietil Selüloz, Sodyum Fosfat.

 


UYARI :

 

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.