Ozon Yağı 100ml
Ozon Yağı 100 ml

Ozon Yağı 100ml (VGNBKL030)

Marka : The Lifeco
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Ozon yağı antioksidan özellikleri sayesinde sivilce ve akne gibi sorunlarla baş etmemize yardımcı oluyor. Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayarak gözeneklerin tıkanmasının önüne geçiyor. Egzama gibi cilt rahatsızlıklarının daha hızlı bir şekilde iyileşmesine destek oluyor. Düzenli kullanımında selülitlerin görünümünü azaltıyor, yeni selülitlerin oluşmasını önlüyor. Kırışıkların oluşumunu geciktiriyor, yaşlanma karşıtı bir etki yaratıyor. Ciltte çeşitli sebeplerle oluşan kızarıklıkların ve şişliklerin iyileşmesine yardımcı oluyor. İltihaplanmaların daha hızlı bir şekilde iyileşmesine destek oluyor. Güneş yanıkları başta olmak üzere birçok yanığın daha hızlı iyileşmesine olanak sağlıyor. Ağız ve çevresinde oluşan aft, uçuk gibi sorunların da daha hızlı geçmesinde olumlu etkileri olduğu biliniyor. Aynı zamanda nemlendirici bir etki oluşturuyor, özellikle kuru ciltli olanlara bu konuda büyük desteği oluyor. Bu nemlendirici özelliği sayesinde dudaklarda oluşan çatlakların da azalmasını sağlıyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor, hücrelerin canlanmasını sağlıyor. Bu etkileri sayesinde cildin ışıl ışıl ve sağlıklı gözükmesini sağlıyor. Saçta yaşanan en büyük sıkıntılardan olan kepeğin önüne geçiyor. Saçların sağlıkla parlamasına ve uzamasına yardımcı oluyor. Tırnak mantarlarının iyileşmesine destek olduğu da söyleniyor.


İÇİNDEKİLER:
Ozonlanmış Zeytinyağı.


KULLANIM ŞEKLİ:
Sabah ve akşamları cildinize masaj yaparak uygulayınız.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

 

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

 

Ürün Ağırlık
100 ML