Organik Venüs Roll On 10ml
Organik Venüs Roll On 10ml
Organik Venüs Roll On 10ml

Organik Venüs Roll On 10ml (VGNBKL2027)

0,00
Para Puan : 6
Fiyat : ₺118,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Bu organik yağ karışımını hem periyod dönemlerinizde kasık bölgenizdeki ağrıları hafifletmek hem de dişil enerjinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:
Organik Jojoba yağı (Simmondsia chinensis seed oil), Organik Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata flower oil), Organik Itır Uçucu Yağı  (Pelargonium graveolens flower oil), Organik Misk Adacayı (Salvia Sclarea oil), Organik Lavanta uçucu yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Bergamot uçucu yağı (bergaptensiz), (Citrus aurantium bergamia peel oil), Organik Tarçın uçucu yağı (cinnamomum zeylanicum oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur. Bileklerinizin içine, kulaklarınızın arkasına ve boynunuzun yanlarına roll on yardımıyla sürebilirsiniz.


UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.