Organik ve Ekolojik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1lt
Organik ve Ekolojik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1lt

Organik ve Ekolojik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1lt (VGNBKL1013)

0,00
Para Puan : 6
Barkod : 8681990336274

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Boya, optik beyazlatıcı ve sentetik koku içermeden zorlu lekeleri kolayca çıkarır. Biyolojik olarak doğaya zarar vermeden yok olabilen formül, tüm sıcaklık derecelerinde yüksek performansla çalışır.
İçeriğindeki enzim ECOCERT sertifikalıdır, üretimde  hayvansal  katkı kullanılmamıştır.GMO  ( Genetiği değişitirilmiş mikroorganizma ) İÇERMEZ.
Konsantredir, kokusuzdur, alerjik ciltlere uygundur. Yaklaşık 30-33 yıkama kullanılabilir. Dermatalojik olarak test edilmiştir.
Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir.
Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Elite Home ailesinde yer alan tüm ürünler, bitkisel bazlı olarak formüle edilmiştir.
Sert kimyasallar,SLES,SLS,Triclosan,formaldehit,paraben,fosfat,MEA,DEA,TEA,sodyum hidroksit,sodyum hipoklorit,petrokimyasallar,boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermezler.
Kendiniz, aileniz, çocuklarınız, ev hayvanlarınız için güvenilir, etkili, doğada parçalanabilir içeriklerle oluşturulmuş temizlik ürünleridir.


İÇİNDEKİLER:
5%-15% Aniyonik Aktif Madde (bitkisel sabun), 5%-15% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), Protease Enzimi,Organik Aloe Vera Suyu,Carboxymethyl İnulin.
Toplam bileşenlerin % 99,71 u doğal kökenlidir,%10 u organiktir.


KULLANIM TALİMATI:

Bir yıkama için 1.5 kapak sıvı yeterlidir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR