Organik Sweet Dreams Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Sweet Dreams Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Sweet Dreams Uçucu Yağ Karışımı 10ml

Organik Sweet Dreams Uçucu Yağ Karışımı 10ml (VGNBKL2022)

0,00
Para Puan : 11
Fiyat : ₺208,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Sedatif etkisi yüksek, uykuya geçişi kolaylaştıran lavanta ve alman papatyası, sakinleştirici etkisi olan ylang ylang ve meditasyon sırasında odaklanmayı destekleyici günlük ve vetiver organik uçucu yağları ile hazırlanmıştır. Aynı zamanda ylang ylang ile afrodizyak etki gösterir.

İÇİNDEKİLER:
Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Günlük Uçucu Yağı (Boswellia serrata oil), Organik Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata flower oil), Organik Vetiver Uçucu Yağı (Vetiveria zizanoides root oil), Organik Alman Papatyası Uçucu Yağı (Matricaria recutita oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur. Difüzör ve buhurdanınıza 5-10 damla ekleyerek ortamınızın havasını daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.