Organik Rise & Shine Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Rise & Shine Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Rise & Shine Uçucu Yağ Karışımı 10ml

Organik Rise & Shine Uçucu Yağ Karışımı 10ml (VGNBKL2023)

0,00
Para Puan : 9

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Kendinize ve sevdiklerinize keyifli, eğlenceli, mis kokulu zamanlar geçirtmek istediğinizde kullanacağınız ve hiç bırakamayacağınız bu organik uçucu yağ karışımı: Lavanta, Itır, Portakal, Bergamot ve Tarçın içerir.

İÇİNDEKİLER:
Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Itır Uçucu Yağı  (Pelargonium graveolens flower oil), Organik Portakal Uçucu Yağı (Citrus sinensis peel oil expressed), Organik Bergamot Uçucu Yağı - bergaptensiz, (Citrus aurantium bergamia peel oil), Organik Tarçın Uçucu Yağı (Cinnamomum zeylanicum oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur. Difüzör ve buhurdanınıza 5-10 damla ekleyerek ortamınızın havasını daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR