Organik Mig-Off Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Mig-Off Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Mig-Off Uçucu Yağ Karışımı 10ml

Organik Mig-Off Uçucu Yağ Karışımı 10ml (VGNBKL2021)

0,00
Para Puan : 9
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺169,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Baş ağrısı, yorgunluk hissedildiği dönemler ve migren ataklarında olumsuz etkiyi azaltan; nane, biberiye ve zencefil uçucu yağları ile hazırlanan bu organik karışımı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda araba yolculuklarında miğde bulantısını azaltıcı etkisi vardır.

İÇİNDEKİLER:
Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita oil), Organik Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Organic Zencefil Uçucu Yağı (Zingiber officinalis oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur.  Difüzör ve buhurdanınıza 5-10 damla ekleyerek ortamınızın havasını daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

 
UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.