Organik La Vida Es Bella Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik La Vida Es Bella Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik La Vida Es Bella Uçucu Yağ Karışımı 10ml

Organik La Vida Es Bella Uçucu Yağ Karışımı 10ml (VGNBKL2018)

0,00
Para Puan : 12
Fiyat : ₺228,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Tamamen organik içeriğe sahip bu karışım ile sakin ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.  
Günlük yağının antidepresan etkisi, lavantanın sedatif etkisi, portakalın neşe ve mutluluk veren tazelik hissi, sandalağacının dengeleyici ve sakinleştirici etkisi biraraya geldi. 

İÇİNDEKİLER:
Organik Sandalağacı Uçucu Yağı (Santalum album oil), Organik Günlük Uçucu Yağı (Boswellia serrata oil), Organik Portakal Uçucu Yağı (Citrus sinensis peel oil expressed), Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur. Difüzör ve buhurdanınıza 5-10 damla ekleyerek ortamınızın havasını daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.


UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.