Organik Brain Storming Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Brain Storming Uçucu Yağ Karışımı 10ml
Organik Brain Storming Uçucu Yağ Karışımı 10ml

Organik Brain Storming Uçucu Yağ Karışımı 10ml (VGNBKL2020)

0,00
Para Puan : 9
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺208,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Odaklanma sürecinizi destekleyen, konsantrasyonuzu yükselten ve hafızanızı daha güçlü tutmanıza yardımcı olan önemli iki uçucu yağ olan vetiver ve biberiye ile hazırlanan bu organik karışım; çocuğunuzun veya sizin çalışma rutinleriniz daha verimli kılacaktır.

İÇİNDEKİLER:
Organik Limon Uçucu Yağı (Citrus Limon Peel Oil), Organik Biberiye uçucu yağı (Rosmarinus Officinalis Leaf Oil), Organik vetiver uçucu yağı (Vetiveria Zizanoides root oil)

KULLANIM ŞEKLİ: 
Haricen kullanım için uygundur. Difüzör ve buhurdanınıza 5-10 damla ekleyerek ortamınızın havasını daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

 
UYARILAR: 
Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.