Omega 3 6 9 Bitkisel Yağ Karışımı 250ml (VGNBKL032)

Marka : The Lifeco
Fiyat : ₺62,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Omega 3-6-9 yağ asidleri bakımından zengin bitki ve tohumlardan elde edilen bu doğal yağ karışımını hergün direkt olarak içebileceğiniz gibi salatalarınıza, soğuk veya ılık tüm yemeklerinize ekleyerek kullanabilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Tohum Yağları Karışımı %100 (Keten Tohumu Yağı ( Linum Usitatissimum Oleum),Ayçiçek Yağı (Helianthus Annuus Oleum), Aspir Yağı ( Carthamus Tinctorius Oleum), Susam Yağı (Sesamae Oleum), Çörekotu Yağı (Nigellae Sativae Oleum), Üzümçekirdeği Yağı ( Vitis Vinifera Oleum), Kabak Çekirdeği Yağı (Cucurbitae Semeni Oleum), Ruşeym Yağı(Triticum Sativum Oleum), Kekik Yağı ( Origanum Onites Oleum), Tokoferol Karışımı ( A-Tokoferol, A-Tokoferil Asetat).

 

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


KULLANIM ŞEKLİ:
Günde 30ml önerilir.
Her türlü soğuk ve ılık yenebilen gıdanın üzerine dökerek tüketilebilir.
Kullanılmadan önce çalkalanması önerilir.
Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın.


UYARI :

 

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

 

Ürün Çeşidi
Likit
Ürün Ağırlık
250 ML
Aroma
Aromasız