Methylcobalamin Vitamin B12 Spray 20ml
Methylcobalamin Vitamin B12 Spray 20ml

Methylcobalamin Vitamin B12 Sprey 20ml (VGNBKL725)

Marka : Inoliva
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Moore for me Vitamin B12 %100 bitkisel içeriği ile veganlar için uygun B12 vitamini kaynağıdır.
Metilkobalamin , B12 vitamininin; Metilfolat, Folik asitin; Piridoksal 5ꞌ-Fosfat da, B6 vitaminin aktif formudur. Yüksek emilimi vardır.
Metilkobalamin olarak İspanya'nın yüksek kaliteli ham madde üreticisi Ferrer firmasının patentli ham maddesi kullanılmıştır.
B12, B6 vitamini ve Folat beraber sinerjik çalışıp güçlü etkinlik yaparlar.


İÇİNDEKİLER:
Su, Kıvam Arttırıcı (Gliserol), Metilkobalamin, Piridoksal 5ꞌ-Fosfat, Koruyucu (Sodyum Benzoat), Kalsiyum-L-Metilfolat, Tatlandırıcı (Steviol Glikozitler)


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


KULLANIM ŞEKLİ:
Günde 1 (bir) kere 1 (bir) püskürtme alınması tavsiye edilir. 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Aroma
Aromasız
Ürün Çeşidi
Likit
Benzer Ürünler