Hurmella Çikolatalı Keçiboynuzu Ezmesi 350 gr
Hurmella Çikolatalı Keçiboynuzu Ezmesi 350 gr

Hurmella Çikolatalı Keçiboynuzu Ezmesi 350gr (VGNBKL128)

0,00
Marka : Naturpy
Para Puan : 2

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Rafine şeker içermeyen ve %80'nini keçiboynuzunun oluşturduğu hurma ve çikolatanın da tadını verdiği bu sağlıklı ve lezzetli ezme keçiboynuzunun tüm vitamin ve minerallerinden faydalanmanızı sağlar. Kahvaltılarınızda ezme olarak kullanabileceğiniz gibi kaşık kaşık da tüketeceğinizden emin olabilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Keçiboynuzu Nektarı, Öğütülmüş Keçiboynuzu Meyvesi(%80), Zeytinyağı, Yer Fıstığı(%5,71), Nohut Unu, Çikolata(%3,6(kako kitlesi, kakao yağı, tatlandırıcı(maltilol), aroma verici(vanilin), soya lesitini)), Hurma(%2,3).


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.