Hindistan Cevizli Ketojenik Granola 250gr
Hindistan Cevizli Ketojenik Granola 250gr
Hindistan Cevizli Ketojenik Granola 250gr

Hindistan Cevizli Ketojenik Granola 200gr (VGNBKL697)

0,00
Para Puan : 2
Fiyat : ₺43,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yüksek yağ ve çok düşük karbonhidrat alarak uygulanan ve vücudun ana enerji kaynağı olarak ketonların kullanıldığı beslenme tarzına ketojenik beslenme deniyor. Tahıl ürünleri içermeyen, yağ oranı yüksek 50gr'lı bir porsiyonunda sadece 1.3gr net karbonhidrat içeren Saf Foods Hindistan Cevizli Ketojenik Granola ketojenik beslenen ya da tahıl tüketimini azatanlar için güzel bir seçenek. Gluten içermiyor.


İÇİNDEKİLER:
Ay Çekirdeği, Çiğ Badem, Hindistan Cevizi Tozu, Kabak Çekirdeği, Keten Tohumu, Hindistan Cevizi Yağı, Deniz Tuzu, Stevia.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir. Eser miktarda badem, fıstık ve susam içerebilir.


UYARI :

 

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.