Fomilk Antep Fıstığı Sütü 1lt
Fomilk Antep Fıstığı Sütü 1lt

Fomilk Antep Fıstığı Sütü 1lt (VGNBKL1035)

0,00
Marka : Fomilk
Para Puan : 2
Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Bitkisel bazlıyım.  Yapay aroma ve koruyucu içermiyorum. Antep fıstıklarından yapıldım; doğal olarak laktozsuzum. Tek başıma tadımı çıkar veya beni kahvene kat; kahvaltıda, yemeklerde, içeceklerde veya gönlün nerede isterse kullan. Uzun ömürlü olmamın sebebi ultra-ısıtılmam ve beni dış dünyadan çok iyi koruyan doğa dostu kutum!


İÇİNDEKİLER:
Su, Antep Fıstığı(%3), Şeker, Kalsiyum (Kalsiyum Karbonat), Deniz Tuzu, Gellan Sakızı.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir. Eser miktarda soya ve diğer kuru kabuklu yemişler içerebilir (yer fıstığı içermez).


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.