Fit Tea 20 Adet Süzen Poşet - Elma Sirkeli
Fit Tea 20 Adet Süzen Poşet - Elma Sirkeli

Fit Tea 20 Adet Süzen Poşet - Elma Sirkeli (VGNBKL1038)

0,00
Marka : Herby Tea
Para Puan : 2
Fiyat : ₺27,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yeşil çay, mate, biberiye ve daha birçok özel bitkinin desteği seninle. Çayı eşsiz bir deneyime dönüştürmek için ananasın mükemmel koku ve lezzeti de emrinde.
Çok sevdiğin ya da sana katkı sunabileceğine inandığın fincanını al. Bir poşet Herby Fit Tea’yi nazikçe fincana bırak. Üzerine 90-100 derece su ekle. Bitkilerin iyiliğinin ortaya çıkışı ve sana huzur getirme niyetiyle etrafa yayılan o eşsiz kokuyu içine çek. En az 3-4 dakika demlendikten sonra poşeti çıkar ve çayını yudumla. Yudumlarken toprağından taptaze toplanan bitkilerin, sen iyi ol diye nasıl da bir arada sana hizmet ettiklerini de unutma. Belki doğaya bir teşekkür etmek; onlara da sana da iyi gelir.


İÇİNDEKİLER:
Elma Sirkesi, Ananas Suyu, Yeşil Çay, Mate, Biberiye, Zencefil, Limon Kabuğu, Limon Otu, Rezene, Meyan Kökü, Elma, Doğal Ananas Aroması.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.