Benzer Ürünler
Filizlendirilmiş Karabuğday 220gr
Filizlendirilmiş Karabuğday 220gr

Filizlendirilmiş Karabuğday 220gr (VGNBKL1147)

0,00
Marka : Fitgusto
Para Puan : 2

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Bakliyatların filizlendirilmesi ile besin içerikleri 6-8 kat artış göstermektedir. Daha yüksek; protein, diyet lif, yararlı enzim, antioksidan ve vitamin içeriğine sahip olan bu özel ürünlerin raf ömrünü arttırmak için yine özel bir teknik ile besin öğelerini %95 oranında koruyarak kurutulmuştur.
 

İÇİNDEKİLER:
Kurutulmuş Filizlendirilmiş Karabuğday
 

KULLANIM ŞEKLİ:
Filizlendirme, fitik asitin uzaklaştırılmasını sağlayarak çiğ olarak da tüketilebilen, sindirimi kolay, şişkinlik yapmayan bir ürün ortaya çıkartıyor.  Bu iyileştirmeden dolayı sadece 3 dk. Sıcak suda bekletip çiğ olarak tüketebilirsiniz.
Çiğ olarak tüketilmesinin yanında püre yapımında, çorbalarınızda, sebze yemeklerinizde, pilavlarınızda, tatlılarınızda 10-15 dakikalık kısa pişirme süreleri ile tüketebilirsiniz.
Detox, smoothie, salata ve yemek süslemeleri gibi çiğ tüketilecek ürünlerde ise yine 3 dk. Sıcak su içerisinde bekletip kullanabilirsiniz 
 

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.
 


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR