Eat Real Ekşi Kremalı Kinoa Cipsi 45gr
Eat Real Ekşi Kremalı Kinoa Cipsi 45gr

Eat Real Ekşi Kremalı Kinoa Cipsi 45gr (VGNBKL4791)

0,00
Marka : Eat Real
Para Puan : 0
Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Kinoa gibi besleyici bir üründen hazırlanan bu cipsin en büyük özelliklerinden biri de glutensiz olması. Verdiğiniz her eğlenceli molaya eşlik edecektir.


İÇİNDEKİLER:
KINOA UNU %29, MISIR UNU, PİRİNÇ UNU, MISIR NİŞASTASI, MERCİMEK UNU, NOHUT UNU, KANOLA YAĞI, EKŞİ KREMA AROMALI FRENK SOĞANLI ÇEŞNİ %7, (EKSİ KREMA AROMALI ÇEŞNİ (PİRİÇ UNU, SOĞAN TOZU, ŞEKER , TUZ, MAYA EKTRATI TOZU, AROMA VERİCİ (EKŞİ KREMA AROMA VERİCİSİ), SARIMSAK TOZU, ASİTLİK DÜZENLEYİCİ,: SİTRİK ASİT) BİTKİ (FRENK SOĞANI), ŞEKER , TUZ.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.
 

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.