Düşük Proteinli Sucuk Karışımı 180gr (VGNBKL274)

Marka : Vielife
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Düşük proteinli beslenmesi gereken(PKU, MSUD, Organik Asidemi ve benzeri) bireyler için hazırlanmış özel beslenme amaçlı gıda maddesidir. Aynı zamanda pratik ve hızlı sucuk yapmak için ideal bir ürün.


İÇİNDEKİLER:
Mısır Nişastası, Tapyoka Nişastası, Patates Unu, İnulin, Kıvam Artırıcılar: Ksantan Gam, Guar Gam, Karboksimetil Selüloz, Tuz, Et Aroması, Düşük Proteinli Galeta Unu, Kişniş, Kimyon, Karabiber, Zencefil, Yenibahar, Sarımsak, Pancar Kökü Tozu.


KULLANIM ŞEKLİ:
Ürün içindeki ölçek kaşığından 4 silme karışımı bir kaba koyunuz. 50ml soğuk su (1/4 su bardağı) ve tatlı kaşığı yağ ilave ediniz ve iyice yoğurunuz. Karışımı streçe sarıp sucuk şekli veriniz. 1 gece buzdolabında bekletiniz(vaktiniz yoksa 2 saat bekletebilirsiniz). Dilimleyip kızartabilir ya da ızgara yapabilirsiniz.


UYARI :

   - Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.
   - İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.
   - Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.
   - Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.
   - Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Ürün Ağırlık
300 G
Ürün Çeşidi
Gurme