1

Doğaya, tüm canlılara, insana saygı duymak sizleri çok daha iyi insanlar yapar. Biz buna inanıyor, bu inanç için de gerekli olan tüm ürünleri sizlere sunuyoruz. Veganlık artık eskisi kadar benimsemesi zor bir akım değil. Çünkü artık sektörel olarak bu alanda çalışan çok fazla firma var. Biz de o firmalar ile sizleri tanıştırıyor, ürün seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz.

Veganlık söz konusu olduğunda “vegan yiyecek seçenekleri kısıtlıdır” diye bir yanlış algı var. Bu böyle olmadığı gibi, sadece yemek düzeninizi değiştirerek vegan olabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bir yandan giydiğiniz kıyafetler, taktığınız aksesuarlar bir diğer yandan da kullandığınız temizlik ve cilt ürünleri farklılık gösterecektir. Dünya’ya sadece yeme konusunda değil, her konuda saygı göstermek gerekiyor değil mi?

Yumuşak ve Mis Kokulu Eller

İster eliniz için ister yüzünüz için bir krem alıyor olun. Vegansanız içerisinde bitkisel içerik olan ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Zaten neden sentetik ürünler ile kendinizi zehirleyesiniz ki? Özellikle hayvansal hammaddeler içeren piyasa kremleri veganların düşmanı. Çünkü bu ürünlerde hayvansal yağların bulunuyor olması hayvanların cilt ürünleri için feda edilmesi anlamına geliyor.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm el ve yüz kremleri %100 bitkisel içeriklidir. Aynı zamanda doğaldır ve içerisinde kimyasal madde bulundurmaz. Böylece hem cilt sağlığınızı hem de yaşamış olduğunuz çevrenizi koruma şansına sahip olursunuz. Bu kremleri cilt bakım bölümünde kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Hücreleri Yeniler, Kırışıklıkları Önler

Hiç kimse yaşlanmak istemez. Veganlar için de bu durum geçerlidir. Kim yüzünde bin kırışıkla gezmek ister? Biz istemeyiz! O nedenle yaşlanmanın önüne geçebilecek işlemler için %100 doğal ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Ancak, bu aşamada kullanılan kremlerin hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması, hayvansal hammadde barındırmıyor olması çok önemli birer konudur.

Birbirinden farklı yüz kırışıklığı kremini araştırıyor, içeriği uygun olanları sizler için hazırlıyoruz. Böylelikle kullandığınız ürünün vegan kullanımına %100 uyumlu olduğunu anlayabiliyor, güven içinde ürünü kullanabiliyorsunuz.

Kremlerin etkilerini gösterebilmesi için uzun süre, düzenli bir şekilde kullanıyor olmak gerekir. Aksi halde etkilerini yitireceğini unutmamalısınız.

Temizler ve Bakım Yapar

Makyaj yapanlar, gece yatarken yaptıkları makyajı mutlaka temizlemelidir. Aksi halde cilt sağlığı açısından büyük sorunlar yaşanabilir. Ancak, cildinizi temizleyeceğiniz ürünlerin de sağlığa zararlı olmaması gerekiyor.

Vegan cilt bakım ürünü seçimi yaparken %100 bitkisel olan ürünleri tercih etmek gerekir. Cilt sağlığını koruyabilmek, aynı zamanda güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilmek adına sizlere uygun olan en iyi vegan cilt bakım ürünlerini seçiyoruz. Böylece hem arayarak zaman kaybı yaşamıyor hem de uygun fiyatlara alışveriş yapma şansını yakalıyorsunuz.

Canlandırır Ve Kötü Etkilerden Korur

Bakım kremleri hem daha diri hem de daha canlı görünmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Ancak, bu ürünler üretilirken çoğu zaman hayvan deneyleri yapılıyor. Bu durum vegan anlayışı için oldukça ters bir durumdur. O nedenle hayvanların denek olarak kullanılmadığı ürünleri tercih ediyoruz.

Sizler için araştırma yaptığımız zaman en uygun ürünleri elde etmeyi başardık. Yani veganlara özgü, güvenle kullanılabilecek birbirinden farklı krem, yağ ve güneş kremi seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Vegan Bakkal olarak amacımız vegan bireylere çok daha rahat ve kolay bir yaşam sağlamaktır.