Chai Masala 50gr
Chai Masala 50gr

Chai Masala 50gr (VGNBKL2594)

0,00
Marka : Chado
Para Puan : 0
Fiyat : ₺55,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Hindistan’da “çay” anlamına gelen “chai”nin en sık tüketilen şekli olan Chai Masala, bu bölgede yetiştirilen çayların çeşitli baharatlar ile karıştırılmasıyla elde edilen çok özel bir karışımdır.
Kuvvetli bir tadın yanı sıra malt ve baharatlı bir aroma içeren bu çay isteğe göre tatlandırıcı veya bitkisel ve sıcak sütle birlikte de tüketilebilir. 
Hazırlama önerileri: 93 ºC – 99 ºC sıcaklıktaki 250 ml suya 1-2 çay kaşığı Chai Masala eklenerek 5-6 dakika demlenmeye bırakılır. Daha yoğun bir tat için 5-6 dakika demlemek yerine kaynatılabilir.
Servis sayısı: Ortalama 35 fincan
Net: 50 gr


İÇİNDEKİLER:
Assam (Hindistan) bölgesinden siyah çay yaprağı, tarçın, zencefil, karanfil, kakule.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.