1

Sabah oldu kahvaltılıklar hazırlandı ve çaylar demleniyor. Ama bu çay başka bir çay. Bildiğiniz, tanıdığınız çaylardan çok daha farklı. İçimi, kokusu, hazırlanışı bambaşka. Arkadaş toplantılarında, sabah kahvaltılarında, canınız isteyince hazırlayıp içebileceğiniz muhteşem tatlar.

Soğuklar Veganlara Vız Gelir

Kış mevsimi, her insanın soğuk algınlığı ile başa çıkmaya çalıştığı bir dönemdir. Nezle, grip derken bağışıklık sistemi çökmeye başlayabilir. Bizler, vücudumuzun eksilen C Vitamini eksiğini, Ekinezya, Laden ve Ihlamurun muhteşem tadıyla oluşturulmuş çaylarıyla tamamlıyoruz.

Vücut Sağlığı için Bodyguard Tea demleyip içenler, soğuk günlerde bağışıklık sistemini daha da güçlendirerek, sağlıklı bir yaşamı seçmişlerdir. Ekinezya, Laden, Tarçın, Ihlamur, Portakal Yaprağı, Karanfil, Roybos, Limon Kabuğu, Melisa, Tıbbi Nane, Kan Portakal Aroması ve C vitamini, kış aylarındaki en büyük sırrımız.

Detoks Yaparak Vücudunuzu Fitleştirin

Vücuduna iyi bakmak, yılların verdiği yorgunluğu, kötü duyguları üstünden atmak, en önemlisi, vücudun artık yorulmuş parçalarını daha çalışır duruma getirmek için Detox Tea içenler, ısırgan, kiraz meyve sapı, biberiye, mate, yeşil çay, nane ve zencefil karışımı bu özel çay ile vücutlarını tazeleyerek yeni güne merhaba diyorlar.

Birbirinden farklı ve sağlıklı vegan ürünleri, sizler için bir araya getiren Vegan Bakkal, vücudunuzun detoksa ihtiyacı olduğu her an sizlerin yanında.

Regl Günleriniz Çok Daha Rahat ve Ağrısız

Regl günlerinde rahat etmek çok önemlidir. Vegan Bakkal’da ağrı, sızı içinde geçebilecek bu süreyi daha huzurlu ve ağrısız bir şekilde atlatabileceğiniz bir ürün var. Girly Tea! Girly Tea bileşiminde bulunan kırmızı yonca, civanperçemi, mayıs papatyası, çoban çantası, karahindiba, söğüt kabuğu, gül, çarkıfelek meyvesi ile daha rahat ve ağrısız günler geçirebilirsiniz.

Yorgun hissetmeye paydos!

Gece daha bitmedi. İşten çıkmış, yorgunluktan öldüğünü düşünenler, beş dakika içinde demleyebilecekleri Hangover Tea sayesinde yorgunluk nedir bilmezler. İçeriğinde bulunan yeşil çay, karanfil, zencefil, rezene, tıbbi name, limon kabuğu ve bamya çiçeği sayesinde, vücuttan atılan yorgunluğun yanında, zevkli içimi sonrasında vücudunuzun enerjiyle dolacağını hissedersiniz.

Uykusuz gecelere son diyebileceğiniz özel bir çay, Sleep Tea! Mayıs papatyası, rezene, melisa, böğürtlen yaprağı, lavanta, portakal yaprağı, çarkıfelek çiçeği, roybos, tarçın, limonotu ve portakal çiçeği aromasıyla hazırlanmış bu muhteşem çay ile mışıl mışıl uyuyabileceğiniz gecelere hazırlık yapabilirsiniz.

Vücudu İstila Eden Ödemlere Hayır

İnsan cildi, zamanla elastikiyetini kaybetmeye, cansızlaşmaya başlar. Ama Herby Tea ürünlerini keşfedenler bunu durdurmanın yolunu buldukları Skinny Tea ile vücudu istila eden ödemlere karşı durabilirler. Neredeyse zamanı durdurabilecek bir özelliğe sahip çay, içinde bulunan karahindiba, yeşil çay, at kuyruğu, mısır püskülü, mürver, mate ve nane eşliğinde vücutlarını tazeleyerek ödemlere hayır derler.

Tüm bunların yanında organik çaylarla da vücudunuzu dinlendirirken, tıpkı bir yoga etkisiyle en güzel lezzetleri tadabilirsiniz.

Ve Kahve Keyfi Başlıyor

Sabahları kalktınız ve bir türlü uyanamıyorsunuz. Vücudunuzu uyandırmak için %100 organik Arabica Kahve içerek vücudunuzu canlandırabilirsiniz. Oldukça sert bir kahve olan ürün, ekstra aroma ve tatlandırıcı içermiyor. Filtre kahveden vazgeçemeyenler, filtre kahve makinesinde ya da French press bardakta bu özel kahveyi tüketerek güne canlı ve zinde başlıyor.

Veganlık bir yaşam biçimidir. Sadece yiyecek ve içeceklerde değil, kullanılan eşyalarda dahi hayvan kullanımı olmamasını reddediyoruz.

Çevreye dost, hayvana dost, hayata dost. En önemlisi de kendine dost olmayı bilenlere Veganca yaşamlar!