1

Zeytinyağı hem sıcak yemeklerde hem soğuk yemeklerde kullanılan enfes bir tattır. Türk yemek kültürünün hemen her yemeğinde kullanılan zeytinyağı, soğuk sıkım ve natürel çeşitleriyle, her damak tadına uygun lezzetler sunmaktadır.

Vegan bitkisel yağ ve zeytin ürünlerini tadarken, aynı zamanda zeytinyağının bilinmeyen yönlerini de görerek, vücudunuza daha iyi bakmayı öğrenebileceksiniz.

Zeytinyağını Hiç Böyle Denediniz mi?

Ozonlanmış zeytinyağı, sabah ve akşamları vücudunuza masaj ile yedirebileceğiniz bir üründür. Cildinizi hayvansal ve kimyasal maddelerle temizlemek yerine, daha doğal ve organik ürünlerle temizleyebilirsiniz.

Ozon Yağı Mucizesi

  • Sivilce ve aknelere iyi gelir.
  • Cildi derinlemesine temizleyerek, gözeneklerin açılmasını sağlar.
  • Güneş yanıklarına iyi gelir. Yaşlanma etkilerini geciktirir.
  • Kan dolaşımını hızlandırarak, hücreleri canlandırır.
  • Saçlarda oluşan kepeği azaltır.
  • Tırnak mantarının iyileşmesinde yardımcıdır.

Vegan Bakkal’dan sipariş vereceğiniz bu ürün ile daha genç kalabilir, cilt üzerinde oluşan birçok yara ve sorunla başa çıkabilirsiniz. Kesinlikle sağlıklı yaşamın sırrını çözmüş olacaksınız.

Zeytinyağlı Yemeklerin Vazgeçilmezi

Zeytinyağlı yemekler, dolmalar, sarmalar, zeytinyağlı patlıcanlar, Türk mutfağının en özel lezzetleridir. Organik sızma zeytinyağı ile çok lezzetli zeytinyağlı vegan yemekler hazırlayabilirsiniz.

Soya kıymasıyla ya da sebzeli yapılacak bir iç harç ile, çok güzel zeytinyağlı sarma ve dolmalar yapabilirsiniz.

Pilav ve Hamur İşlerinde Farklı Lezzet

Pilav ve hamur işleri için hayvansal yağlar yerine Coconut Oil – Organik Sızma Hindistan Cevizi Yağı kullanılarak yapılan vegan yemekler hem daha hafif hem daha sağlıklı ve lezzetli olmaktadır.

Organik Sızma Hindistan Cevizi Yağı - Hafif Tat 500ml | Crede seçeneği içeriğinde daha az Hindistan cevizi tadı olması nedeniyle, tatlı ve tuzlu yemeklerde, pilav ve hamur işlerinde rahatlıkla kullanılacak bir lezzettir.

Başka Nerede Kullanırım?

  • Saç, tırnak ve cilt bakımında
  • Pilav ve hamur işlerinde
  • Ağız ve diş temizliğinde
  • Yemeklerde sıvı ve katı yağların yerine kullanılabilir.

Elveda şeker ve glüten, hoş geldin yüksek lif ve protein.

En Leziz Kahvaltılık Zeytinler

Dondurularak kurutulan zeytin, sağlıklı kalmak isteyen veganlara özel üretilmiştir. Dondurulduğu için şekilleri bile aynı kalan kıtır zeytin atıştırmalıklar, canınızın istediğin her an yiyebileceğiniz bir üründür.

Gemlik-Bursa ve İzmir bölgelerinde organik ağaçların zeytinlerinden üretilen siyah zeytin, siyah zeytin ezmesi gibi harika ürünlerin yanı sıra Salihli-Manisa yöresinin organik yeşil zeytinleri ile hazırlanarak satışa sunulan çizik domat salamura zeytin, vegan kahvaltı sofralarının baş tacıdır.

Tatlı Biberli Yeşil Çıtır Zeytin Farkını Tadın

Birçok insan zeytin sever. Ancak Vegan Bakkal farkıyla tadacağınız tatlı biberli yeşil çıtır zeytin, korumalı ambalajında her an elinizin altında bir lezzettir. Sadece kahvaltılarda değil, arabada, yolculukta, otobüste, kitap okurken atıştırabileceğiniz bu lezzet, %100 yerli zeytindir.

İçinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulundurmayan çıtır yeşil zeytin, acısız biber tadıyla da harika bir birliktelik oluşturmaktadır. Tatlı biber, zeytin, limon tuzu ve sofra tuzunun harmanlanmasıyla harika bir lezzet sunan çıtır zeytin, vazgeçemeyeceğiniz kahvaltılık ve atıştırmalık tatlar arasındadır.