₺29,00 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
1 2 >

Doğaya ve hayvana duydukları saygıdan dolayı hayvansal süt ve süt ürünlerini kullanmayan veganlar, Bitkisel süt-krema ürünleri ile, çok daha sağlıklı bir yaşama adım atmaktadırlar. Vücudumuzun ihtiyacı olan çoğu vitamin ve minerali, vegan süt ürünlerinde bulan veganlar, bitkisel kremalar ile de oldukça lezzetli tatları deneyimleme şansı bulmaktadır.

Laktozsuz Hayata Merhaba

Laktoz alerjisi olanlar birçok vegan bitkisel sütü tercih edebilirler.  Badem, Fındık, Pirinç, Soya, Yulaf gibi birçok kuruyemiş, bakliyat ve tahıldan süt elde etmek çok kolay.

Hindistan cevizi tadını sevenler yine tadından vazgeçilemeyecek bir ürün olan Hindistan Cevizi sütü tercih edebilirler.

Soyanın Vazgeçilmez Hafifliği ile Bitkisel Süt Ürünleri

Kalsiyum ve vitamin deposu, glütensiz ve laktozsuz bitkisel süt ürünleri, kemikler için oldukça yararlıdır. Vücudun B2, B12 ve D vitamini gibi ihtiyaçlarını bitkisel sütler ile karşılayan veganlar, sağlıklı kemik yapısına sahiptir.

Çikolata tadından vazgeçmeyen veganlar, çikolata yerine yağı azaltılmış kakao kullanılarak üretilen çikolatalı soya sütü ile laktozsuz ve glütensiz bir hayata merhaba demektedir.

Meyveli Bitkisel Sütler Bir Harika!

Su, şeker, soyulmuş soya fasulyesi, muz suyu, konsantre meyveden üretilen muzlu soya sütü, laktozsuz ve glütensizdir. Meyveli sütleri seven veganlar, hayvansal süt ürünleri yerine, Vegan Bakkal’dan tercih edecekleri muzlu soya sütünü tercih edebilirler.

Artık günümüzde birçok ürün organik üretilmeye başlandı. Veganlar, zaten sağlıklı yaşamı seven insanlar olduğu için, süt ürünlerinde de organik sütleri tercih ediyorlar. Soya fasulyesi organik ham şeker kamışı, deniz tuzu ve su ile üretilen bio soya sütü, organik ürünlerden vazgeçmeyen veganlar için hazırlanan ürünler arasındadır.

Pirinç Sadece Pilav Değil

Şimdiye kadar pirinci sadece pilav olarak yiyordunuz değil mi? Vegan yaşamda pirinç sadece pilav olarak yenmez. Pirinç sütü ile daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyen veganlar, hafifliği ile de mideyi rahatsız etmeyen süt çeşitleri tüketirler.

Laktoz ve glüten içermeyen pirinç sütü içinde; su, pirinç, Ayçiçek yağı, trikalsiyum fosfat, deniz tuzu, aroma verici, B2, B12 ve D2 vitaminleri bulunur. Veganlar ağızlarının tadını biliyor.

Kalsiyum Eksikliğine Son

Vegan hayatı seçen kişiler, kalsiyum yönünden de oldukça seçkin ürünlere sahiptir. Su ve soya fasulyesi, şeker, kalsiyum karbonat, tuz, D2 ve B12 vitaminlerinin birleşiminden oluşturulan Soya natural+Calcium ile, kalsiyum eksikliğine son verebilirsiniz. İçeriği soyadan oluşan ürün; süt, laktoz ve glüten içermez.

Vegan hayatı seçen insanlar, hayatlarından hayvansal süt ve süt ürünlerini çıkardıkları gibi laktozsuz bir hayat ile daha sağlıklı ve zinde bir yaşamı da seçmişlerdir. Vücudun zamanla eksilmeye başlayan vitaminlerinin yerine konması için gerek organik ürünlerden gerekse farklı vegan ürünlerinden faydalanırlar.

Krema Şenliğine Hoş geldiniz

Konserve diğer süt ve süt ürünlerinden uzak duran veganlar, Hindistan cevizinin o müthiş tadı ile en güzel vegan krema ürününü tercih edebilirler.

Kremayı Nerede Kullanacağım?

  • Dondurma
  • Ekmek üzerine
  • Uzak doğu yemeklerine
  • Kıvamlı çorbalar için
  • Smoothie sevenlere
  • Benmari usulü eritilen ürün, kahvelerinize tat katacaktır

Tamamı %100 Hindistan cevizinden üretilen ürün, alışkın olduğunuz süt ürünlerinin sunduğu tüm lezzetleri en ince ayrıntısına kadar sizlere sağlamaktadır. Veganlar, sağlıklı yaşamlarının içinde, bu enfes süt ve süt ürünlerini kullanarak, diğer insanlardan daha uzun yaşamanın sırrını çözmüş gibiler.