Veganların hayatı, hayvanlara ve doğaya saygı duymayan firmalar nedeni ile çok zor! O nedenle de pek çok kişi nerede, nasıl bir ürün kullanabilecekleri konusunda ikilemde kalıyor. Üstelik ürünlerin içerisinde neler olduğu da güvenilir değildir. Yani bir üründe süt bulunmuyor yazması süt bulunmadığı anlamına gelmiyor. Güvenilir bir firma ile çalışmak gerekiyor.

Vegan ürünler söz konusu olduğunda %100 bitkisel, organik ve doğal içeriklere önem verilmeli. Herhangi bir üründe içerik uygunluğu araştırması yapacak zaman bulamıyorsanız biz, bu araştırmayı yaptık ve bir sonuca vardır. Vegan Bakkalımızda her zaman veganlar için en ideal ürünleri sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bez Çantalar İdeal Ve Şık

İnsanlar sadece yiyeceklerine ve içeceklerine dikkat ederek vegan olamaz. Bir yandan da giydiklerine, taktıklarına önem vermek zorundadır. Çünkü kullanılan ürünlerin bazılarında hayvansal maddeler bulunabilir. Deri çantalar, yün kazaklar, plastik ürünler veganlar için uygun olmuyor.

Veganlık demek, aynı zamanda doğaya karşı da saygı demektir. Hem doğadan gelenlere saygı duymalı hem de doğayı temiz tutmalısınız. Plastik kullanımı bu nedenle veganlık mantığına bizce aykırıdır. Sunduğumuz hiçbir üründe geri dönüştürülemeyen bir madde bulunmuyor.

Bez çanta en çok kullanılan çevreci ürünlerin başında geliyor. Ancak, bu ürün sadece veganlara özel değil. Aynı zamanda çevreci ve ekolojik bir yaşam biçimini kabul etmiş olan bireyler için de uygun bir tasarım!

Bez çantalar şık tasarımları ile göz dolduruyor. Kolay ve rahat bir kullanım da sağlıyor. %100 bitkisel bir ürün olduğundan geri dönüştürülmesi de mümkün oluyor. Veganlar, vegan yiyecekler dışında çanta kullanımında da bu akımın etkilerini devam ettirmelidir.

%100 Pamuk Yapıları İle Tişörtler

Giydiğiniz ürünlerin %100 vegan olduğundan emin olmalısınız. Aynı zamanda kullanım açısından da kolaylık sağlıyor olması gerekir. Sizler için satışa sunduğumuz vegan sloganlı tişört serimizde aradığınız tüm özellikleri bulma şansına sahipsiniz.

Öncelikle ürünlerin %95 oranında pamuktan üretildiğini bilmelisiniz. %5 oranında da likraya yer veriliyor. Aynı zamanda ürünlerin her biri Türkiye’de üretiliyor. Bunların yanında ürünü 30 derecede makinede yıkama şansına da sahipsiniz. Kolayca temizlenebilir bir ürüne kim hayır diyebilir?

Birbirinden farklı beden seçenekleri de var. Tişört seçimi yaparken S-M-L-XL seçenekleri karşınıza çıkıyor. Uygun fiyatlı bu ürünler ile tarzınızı net şekilde yansıtabiliyorsunuz.

Geri Dönüştürülebilir Kağıt Cüzdanlar

Pek çok kişi geri dönüştürülebilir ürünlere öncelik verse dünya çok daha yaşanılır bir hal alır. Ancak, ne yazık ki insanlar geri dönüşüme gerekli özeni gösterme konusunda başarısız. Veganlar olarak bu Dünya’dan bir tane daha olmadığını biliyor, Dünya’ya hak etmiş olduğu saygıyı gösteriyoruz.

Cüzdan seçimlerinde plastik ve kimyasal ürünler yerine geri dönüştürülebilir kağıt cüzdan idealdir. Bu ürünlerin özelliklerine baktığınızda %100 geri dönüştürülebilir olduğunu görebiliyorsunuz. Ürün tamamen el yapımıdır.

Kağıt cüzdan seçeneklerinde origami figürlerine rastlıyorsunuz. 6 adet kart yuvası ve 10 adet kart kapasitesi ile kapsamlı bir hizmet sunuluyor. 15 adet banknot koyma şansınız da var. 8 ay kadar kullanım ömrü olması da uzun süre ürünü kullanabilmenize imkan sağlıyor. Ürünlerin içerisinde herhangi bir dikiş bulunmuyor.

İnternetten Kolay Alışverişin Adresi

Vegan olmak Türkiye şartlarında bazen zor olabiliyor. Bunun nedeni veganların aradıkları ürünleri kolay bir şekilde bulamıyor olması. Çünkü Türkiye’de ne yazık ki vegan ürünlere gereken özen gösterilmiyor.

Sizler için vegan olan ürünleri araştırıyor ve o ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul Kadıköy’de bulunan mağazamızda sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda internet üzerinden de siparişlerinizi vermenizi sağlıyor, bu sayede hayatı biraz da olsa kolaylaştırıyoruz.

₺35,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
1