Becel Tereyağı Severlere Bitkisel Sürülebilir Yağ 250gr
Becel Tereyağı Severlere Bitkisel Sürülebilir Yağ 250gr

Becel Tereyağı Severlere Bitkisel Sürülebilir Yağ 250gr (VGNBKL3688)

5,00
Marka : Becel
Para Puan : 0

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Tereyağının hayvansal bir katkı içermeyen, tamamen bitkisel yağlar içeren benzeri olarak tanımlayabiliriz. Dünyada bu tip ürünlerle ilgili olarak “bitkisel tereyağı – plant butter” terimi kullanılmaktadır. 
%100 bitkisel yağlar ve bezelye proteini kullanılarak üretilen vegan sertifikalı bu ürünün kolesterol değeri sıfırdır, trans yağ yoktur, laktoz ve gluten içermez.

İÇİNDEKİLER:
Bitkisel yağlar (%80) (değişen miktarlarda palm, kanola, ayçiçek), Su, Bezelye proteini, Emülgatör (Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseritleri, Ayçiçek Lesitini), Tuz (en fazla %0,2), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Doğal Aroma Verici, Renklendirici (Betakaroten). 


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir. 


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.