₺250,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Veganlar, hayatı doya doya yaşayan, hayatın onlara kazandırdıklarına saygı duyan bir kesimdir. Çünkü doğa insanlara her zaman yardım eder ve insanların da buna saygı duyması gerekir. Vegan anlayışında uzak durulması gereken pek çok ürün vardır.

Vegan ürünler tercih etmek hayvan deneylerinin uygulandığı tüm seçeneklerden uzak durmaktır. Çünkü hayvanlar, deneylerde kullanılabilecek değersizlikte değildirler. Her canlının yaşama hakkı vardır. İşte bu görüşte olan veganlar, kullandıkları kişisel bakım ürünlerinden aromaterapi ürünlerine kadar tüm seçeneklerde iyi araştırma yapmalıdır.  

Bolluk ve Bereket İçin…

İyi enerjinin sizleri beslediğine inanır mısınız? Evrene sesinizi duyurabileceğinizi, isteklerinizi bu şekilde elde edebileceğinizi düşünsenize! O halde ne duruyorsunuz. Hemen sitemizdeki aromaterapi kategorisine gidin ve buradan istediğiniz yağı alarak seanslarınıza başlayın.

Bolluk ve bereket için belirli yağlar var. İlk olarak 50 ml soğuk sıkım baz yağ içerisine 2-3 damla almış olduğunuz yağdan damlatmalısınız. Bu sayede enerjinizin yükseldiğini görebiliyorsunuz.

Bu tarz bir yağı kullanmak ve kokusunun her yere yayılmasını istiyorsanız buhurdanlık kullanmak çok önemlidir. Birbirinden farklı buhurdanlık modeli de sizleri bekliyor. Her bir buhurdanlık sizlere özel tasarım seramikler olarak sunuluyor. Çünkü bizler plastiğe karşıyız! Doğada yok olmayan her şey, bizi yok eder!

Buhurdanlıkta Son Moda

Plastik bir ürün tüketimi ekolojik sistem için etik olarak kabul edilemez. O nedenle buhurdanlıklarımız seramikten yapılır. Bu ürünün içerisine koyacağınız her bir yağ farklı bir enerjiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. İlk olarak karışımları tanımalı, hangi yağ ne anlama geliyor öğrenmelisiniz.

Mesela, Lavanta yağı kullanan kişiler genel olarak uykusuzluk çekenlerdir. Çünkü bu yağ uykuyu düzenler, sakinlik ve gevşeme hissi verir. Bunun yanında greyfurt yağı tercih edenler konsantrasyon konusunda başarı sağlar. Aynı zamanda ruh, beden ve zihin dengesini de yakalar. Kim tam konsantre, uykusunu almış bir güne başlamak istemez ki?

Okaliptüs yağı kullananlar nefes almada zorluk çekenlerdir. Bu yağın antiseptik bir özelliği de vardır. Ylang ylang yağı afrodizyak etkisi göstermektedir. Bunun yanında bergamot yağı da mutluluk, neşe ve canlılık hissi oluşmasında etkili olacaktır.

Buhurdanlıkların içerisine bu yağlardan koyarak tüm alana yayılmasını sağlamalısınız. Böylece saf bir enerji tüm vücudunuzu saracak, kaliteli, rahat bir yaşam sürmeniz mümkün olacaktır.

Kişisel Bakımda Bir Numara

Günümüzde dünyanın ısınmasının, kutupların erimesinin en önemli nedenlerinden biri deodorant kullanımıdır. Bilindiği üzere bu ürün ozon tabakasının delinmesine neden olmaktadır. Bu da dünyanın sonunu yavaş yavaş getirmektedir.

Belki veganlar olarak sayımız az olabilir ancak, dünyanın sonunun gelmesini geciktirmek bizlerin ellerinde. Bu nedenle vegan ve doğal deodorant kullanımının yaygınlaşması gerekiyor.

Doğal deodorant çeşitlerini sizlere sunuyor, dünyanın daha yaşanılabilir bir yer olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Doğal deodorant sıkılan bir ürün değil, sürülen bir üründür. Normal bir sprey gibi değil, bir krem gibi kullanım sağlamanız gerekiyor. Böylece hem deriniz tahriş olmuyor hem de dünya bir süre de olsa rahatlıyor.

Ter bezleriniz hiçbir şekilde zarar görmüyor. Çünkü ürünün hiçbir şekilde ter bezlerini tıkaması gibi bir durum karşınıza çıkmıyor.

Enerjinizi Doğru Şekilde Yansıtın

Birbirinden farklı yağ çeşidi var ve her biri de aromaterapi kategorisinde sizler ile buluşuyor. Dolayısıyla kendinizi daha iyi hissedebilmek, sakin olabilmek için mutlaka bu yağların kullanımını çoğaltmalısınız.

Vegan Bakkal olarak sizlere vegan yiyecek seçenekleri sunduğumuz gibi hayatın her alanında işinize yarayacak ürünleri de sunmaya gayret ediyoruz. Böylece yaşama adapte olmak sizler için de bir o kadar kolay oluyor. Özellikle insanlar vegan yaşam tarzını benimserken çok araştırma yapmak gerekiyor. Araştırma yapmak istemiyorsanız Vegan Bakkalımızı ziyaret ederek işinize yarayacak olan tüm ürünler ile tanışabilirsiniz.