Alg Yağı İçeren Omega 3 - 60 Kapsül
Alg Yağı İçeren Omega 3 - 60 Kapsül

Alg Yağı İçeren Omega 3 - 60 Kapsül (VGNBKL319)

Marka : Doppelherz
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)

İÇİNDEKİLER:
Alg Yağı, [Kapsül Ana Bileşeni: Okside Edilmiş Nişasta, Gliserol(E422), Nişasta, Sorbitol(E420), İşlenmiş Euchema Deniz Yosunu(E407a), Enülgatör Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseritleri(E471), Hindistan Cevizi Yağı, Demir Oksit ve Hidroksitleri(E172), Kandelila Mumu (E902)], Alfa-tokoferol (E307), Askorbil Palmitat(E304i), Biberiye Ekstraktları (E392), Kolekalsiferol.


KULLANIM ŞEKLİ:
11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde iki kapsül alınması tavsiye edilir.Tavsiye edilen günlük miktarı aşmayın, çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. 
İlaç değildir, hastalıkların tedavi edilmesi veya önlenmesi amacıyla kullanılmaz.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Ürün Çeşidi
Kapsül
Aroma
Aromasız