Acılı Sauerkraut - Ekşi Lahana 500gr
Acılı Sauerkraut - Ekşi Lahana 500gr

Acılı Sauerkraut - Ekşi Lahana 500gr (VGNBKL1244)

0,00
Para Puan : 2
Fiyat : ₺43,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Jungle, bu çeşidinde C vitamininden zengin Chili Biber kullanmıştır. Yemeklerin yanına hafif acı istediğinizde acılı sauerkraut sizinle.
Jungle Sauerkraut yapımında lahanalar kaya tuzuyla masaj yapılarak ovulur, bu şekilde lahanaların kendi suyunu salması sağlanır. Bu yönüyle lakto-fermente turşulardan farklıdır, lahana florasından daha iyi faydalanılabilen bir turşudur. Daha sonra lahanalar oksijensiz ortamda 4-6 hafta boyunca fermente edilir. Bu fermantasyon sürecinde probiyotik bakteriler oluşur. İdeal bir tuz oranına sahip olan Jungle Sauerkraut, lezzeti ve besleyiciliğinin yanı sıra C vitamini bakımından zengin probiyotik bir besindir. Geleneksel yöntemle kurulan Türk turşulardan farklı olarak sirke, limon ya da sarımsak içermez.
Pastörize edilmeyen Jungle Sauerkrautın içinde yaşayan faydalı bakteriler vardır ve fermantasyon kavanozda da devam etmektedir; bu sebeple, karbondioksit çıkışı devam edebilir. Bazen, kapağı açtığınızda lahanalarda hareketlenme görebilirsiniz, bu tamamen doğal bir durumdur. Ürünü güvenle tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Beyaz Lahana, İçme Suyu, Kaya Tuzu, Chili Biberi.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.